2737
2734

اقدام به بارداری هم هستم. میگن عسل و سیاهدونه خوبه برای کبد،و برای بارداری هم خوبه،ولی میترسم بیشتر گرمش کنه.چی بخورم برای کبدم؟ از گوشهام حرادت میزنه بیرون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من رفتم قم میدان جهاد عطاری شقایق، آقای گلچین بهم دارو داد. چون حرارت کبد با خوددرمانی پایین نمیاد

حتما تا درمان نشدی جلوگیری کن چون حرارت بالای کبد از طریق رحم دفع میشه، خدای نکرده تو بارداری دچار خونریزی میشی. حتمااا درمان کن تا به شکل اگزما بروز نکرده.

2740
وااا خب حرارت کبدم بالاست. از گوشهام میزنه بیرون. 

وا کبد چطوری حرارت تولید میکنه چطوری مسفرستتش توی گوش گوش تهش به حلق راه داشتا باشه با شیپور استاش کبد چطوری اون حرارتو میده به مری مری بیاره تا حلق از اونجا بده به گوش؟ 🙄🙄🙄🙄🙄

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من قم نمیتونم برم ک. گفتن حجامت و کاسنی و شاتره باید مصرف بشه

شاتره و کاستی بخور ۱۵ روز درست میکنه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
۱۵ روز شاتره و کاسنی بخورم خوب میشه؟ چقدر بخورم یه لیوان؟ ناشتا؟

ناشتا من خورم نتونسم بخورم آوردم بالا 

یخورده صبحونه بخور بعد 

لیوان بردار 

نصفش کاستی بریز نصف دیگش شاتره  بکش بالا بره پایین  .

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
۱۵ روز شاتره و کاسنی بخورم خوب میشه؟ چقدر بخورم یه لیوان؟ ناشتا؟

من ۱۵ روز بیشتر نتونسم بخورم 

استخون درد گرفتم 

توی پریودی توی خاب پادرد میومد سراغم قطع کردم 

توی ۱۵ روز بودم ک نخوردم ولی خیلی خوب بود 

2706