2733
2734
عنوان

یعنی میشع با شوهرم مثل سابق شم؟

156 بازدید | 6 پست

همش دلخوری بحث داریم . سر فوت بابام ازش کینه بدل گرفتم میدونم تقصیرش نبوده اما حسادت میکردن خودشو خانوادش ... بابام خیلی جوون بود ..‌ امروزم برا کار سپرده بودم یه آقا زنگ زد برای کلاس مربی گری چرتکه تو مدرسه گفت شمارتو از کجا اورده منم عصبی شدم گفتم رفیق شدم باهاش شمارمو دادم... درصورتیکه تو دیوار گفته بود متقاضیا شماره بذارن... 

مرده زبونش میگرفت گفت چرتکه من فک کردم میگه ترکیه ... بعد شوهرم شک کرد بهم ..‌🤕 ازوقتی بابام فوت کرده خیلی حس تحقیر شدن دارم...

روح بابات شاد حالا چرا مقصر فوت پدرتو همسرت می‌دونی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

روح پدرت شاد

چیکار کردن باهات

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

درک میکنم چی میگی عزیزم، ولی اینا فقط احساسات و افکار منفی خودته که داری بهش پر و بال میدی، من میدونم مرگ عزیز سخته و زمان میبره که داغش کمتر شه اما کنترل کن افکارتو اینجوری فکر نکن که حالا دیگه پدر نداری بی پشت و پناه میشی، خدا همیشه هوای هممون رو داره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2728
همش ب شاد بودن خانوادم حسادت داشت ... 

باورت نمیشه اکثر مردا همین هستن حسودن .آدم قبل ازدواج فکر میکنه شاهزاده سوار اسب میاد و به خوشبختی و کامل میرسیم ولی زندگی واقعی متفاوت .اگ همسرت خوبی ها دیگ داره دلتو صاف کن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
باورت نمیشه اکثر مردا همین هستن حسودن .آدم قبل ازدواج فکر میکنه شاهزاده سوار اسب میاد و به خوشبختی و ...

سعی میکنم صاف کنم دلمو دیگه دعوا نمیکنم الان هم با خونسردی گفتم بهش