2737
2734
عنوان

کمک به نیازمند

70 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من یه مبلغی کنار گذاشته بودم به یه نیازمند بدم نمی دونستم به کی بدم که واقعا نیاز داشته باشه از طرفی دوست داشتم حتما خرج یه بچه بشه حالا چند روز دیگه قراره دخترمو ببرن اردو به فکرم رسید هزینه ی دوتا از همکلاسی هاش که میدونم وضع مناسب ندارن رو من بدم حالا موندم چطوری این کارو کنم 

می ترسم خانوادش ناراحت بشن یا بچه خجالت بکشه 

نظر شما چیه چطوری این مبلغ رو بهشون بدم؟

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بده معلم بهشون بده

اخه راهنمایی هستن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2742

بده مدیرمدرسه

وبگوحتمابرای اون دوتابچه است

بازبرای خودش ومعلم هانره شیرینی و....بخره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
یک پیج هست مهرآفرین اونم برای بچه ها خرج میشه خواستی بگو بگم بهت  حالا کاری هم که خودت میخوای ...

چندتا پیج دارم می خواستم بدم یکی از اونا 

ولی مساله اردو پیش اومد وقتی ذوق دخترمو دیدم گفتم اینکارو کنم 

خب مشکلش چیه.

اخه نمی دونم به کدوم بدم از طرفی معلم ها قرار نیست برن 

هم اینکه اصلا معلم های دلسوزی ندارن فکر نکنم اصلا پیگیر بچه ها باشن

2740
بده مدیرمدرسه وبگوحتمابرای اون دوتابچه است بازبرای خودش ومعلم هانره شیرینی و....بخره

همون نظر خودمم اینه به مدیر یا معاون بگم هزینه ی اردو دوتا بچه س بعدش هم پیگیر بشم بردنشون اردو یا نه

همون نظر خودمم اینه به مدیر یا معاون بگم هزینه ی اردو دوتا بچه س بعدش هم پیگیر بشم بردنشون اردو یا ن ...

آره حتما

اگرقبول نکردن بده بچه یتیم

من خودم مشهدم نوه عموم همسرت فوت شدن هفته ای پول میریزم برای بچه هاش

بچه یتیم ببین توی اقوام هستش بده به اونا

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
آره حتما اگرقبول نکردن بده بچه یتیم من خودم مشهدم نوه عموم همسرت فوت شدن هفته ای پول میریزم برای ب ...

بچه یتیم که نمیشناسم ولی تا دلت بخواد معتاد و بیکار هست تو فامیل نمی تونم بهشون کمک کنم چون می دونم خرج مواد میشه 

بچه یتیم که نمیشناسم ولی تا دلت بخواد معتاد و بیکار هست تو فامیل نمی تونم بهشون کمک کنم چون می دونم ...

معتادوبیکاروطلاق اصلاچیزی نده