2733
2739
امیدوارم عزیرم شمام خوب شید و در زندگیتون آرامش و سلامتی برقرار باشه هر سوالیم داشتی یا حتی اگه حال ...

میشه به منم کمک کنید مثل اسی ام اگا متفاوته وسواسم

من همش نوزده سالمه😔قرص اعصاب میخورم از الان

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
میشه به منم کمک کنید مثل اسی ام اگا متفاوته وسواسم من همش نوزده سالمه😔قرص اعصاب میخورم از الان

تا جایی که بتونم کمکت میکنم باعث خوشحالیمه 

خب یکم از خودت بگو مثلا چیا اذیتت میکنه یا اینکه میدونی باعث افکارت چیه چون من تا حدودی دلیل وسواس فکریمو میدونستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر بهتری عزیزم من هر ثانیه درگیرم  تلاش میکنم باز با یه چیزی بهم میریزم  مثلا جدید ...

اره ممنونم...‌من قبل این هم وسواس داشتم ولی درمورد تمیزی و این ها جوری که مثلا به ظرف خیس دست میزدم یا وسیله ای که قطره آب روش بود جیغ میکشیدم و حتی گریه میکردم و چیزای دیگه ولی خب انقد دیگه مشاوره رفتم و قرص و اینا که خوب شد الان دوباره که میخوان بیان خودم جلوشون میگیرم وگرنه اگه همون اول کنترلش نکنی دیگه نمیتونی 

الان شمام به خودت کمک کن هر روز با خودت حرف بزن و به مغزت تلقین کن بهش بفهمون اونی که تصمیم گیرنده اس تویی نه اون😅

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2742
اره ممنونم...‌من قبل این هم وسواس داشتم ولی درمورد تمیزی و این ها جوری که مثلا به ظرف خیس دست میزدم ...

درسته همه اینارو امتحان کردم بخدا منم میخوام خوب شم اما الکی دو سه روز خوبم بعد بدتر از قبل برمیگرده

تا جایی که بتونم کمکت میکنم باعث خوشحالیمه  خب یکم از خودت بگو مثلا چیا اذیتت میکنه یا اینکه م ...

بهتون درخواست دادم 

مرسی لطف میکنید

تمام  تاپیک هاو کامنتا مربوط به من نیست.😑کاربری مشترکه بین دونفر
2740
2706