2737
2734
عنوان

میخوام برم فرودگاه میترسم سوتی بدم 🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 102 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هر نوع وسيله ابكي بيشتر از ٦٠ ميل و شيشه و فلزي نميتوني ببري تو كابين اما توي چمدان بار ميشه گذاشت معمولا حرفي نميزنن.

پروازاي بين المللي أصلا گير به وسايل توي بار نميدن ، اما پرواز داخلي يكبار به شيشه زيتون توي چمدان بار گير دادن زيتونو ريختيم پلاستيك شيشه رو انداختيم دور ، اما بيشتر حرفشون اون مايع توي زيتون بود گفتن اگه شيشش بشكنه ممكنه بقيه ساكا كنار چمدونتون قسمت بار خيس بشن و اينا!!! .. اما خيلي وقتا هم ظرف شيشه اي بردم و حرفي نزدن ..

موارد كارت پرواز و اينا هم كاري نداره ببين بقيه چيكار ميكنن ميري صف مداركت و نشون ميدي كارت پروازتو ميدن

کلا به این چیزا گیر می دن بذار دقیق بگم مثلاً یارو فکر می‌کنه میخوای چاقو رو فرو کنی تو شکم خلبان 😂 ...

من مانتوم زنجیر داشت.موقع سوارشدن گیر دادن که دربیار.گفتم درنمیادبعد خودسونم امتحان کردن دیدن درنمیاد بی خیال شدن😄

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2742
2740
کاراش چیه ؟

کار خاصی نیست بلیط اینا رو میدی کارت پرواز میدن بهتون میرید بسلامت

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
کانتر چیست

یه جایی مثل میز  که شماره های مختلف داره میگن مثلا ن فلان. پرواز بره کانتر شماه ۳ شما میرید و مدارکتون رو چک میکنن بعد از خودشون بپرسید راهنماییتون میکنن نگران نباش بابا منم برا اولین بار خودم تنها بودم میترسیدم ندونم جا بمونم هیچ کاری نداره

2706