2733
2734

کنکور دارم سال دیگه هنوز نخوندم نه برای کنکور نه برای نهایی یازدهم بعضی از خانواده اگه بچشون قبولدنشه تا یه مدت گیر میدن زخم زبون میزنن شایدم تا چند سال بعد دیگه ول میکنن هر از گاهی یچیزی بارشون میکنن ولی خانواده من اصلااااا اینطوری نیستن خیلییییی حساسنر وی قبولی دانشگاه به حدی که قبول نشدن رو ننگ میدونن توی فامیلمون اکثرن دانشگاه رفتن اکثر هم رشته تاپ بیشتر هم از طرف پدر دخل یکی از فامیل هامون ۲ سال پشت کنکور بود قبول نشد رشته خوب باباش توی خواب خفه کرد دخترو آخر هم تبرئه شد گقتن دختره خودکشی کرده میترسم این بلا رو سر من هم بیارن چون واقعا میارن هیچی براشون مهم نیست میترسم خانما چیکار کنم توی خانوادم هم دختر زیر ۲۳ ۲۴ سال شوهر نمیدن یعنی باید عذاب بکشی تا اون موقع برام دعا کنید لطفا😭💔😢خودمم دوست دارم قبول شم ولی میترسم😭💔

بشینی بخونی قبول میشی مطمئن باش

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷