2737
2739

اینستا بی دلیل منو تعلیق کرد

بعد یه پیام اومد که ثابت کن خودتی و ربات نیستی

ازم ایمیل و کد ایمیل و ایدیم و رمز عبورم رو خواست اینارو زدبعد گفت چهرت رو نشون بده ثابت کن ربات نیستی اینکارم انجام دادم ولی هرچقد میخوام سلفی رو ثبت کنم ثبت نمیشه

تاحالا شده همچین مشکلی براتون پیش بیاد؟؟؟

پیجتون بعدا برگشته؟؟

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم اینترنتت رو قوی کن وی .پی ان رو عوض کن  و شرایط، لازمو انجام بده

اگه سلفی رو بفرستم برمیگردونن حسابمو

چون واقعا من هیچکاری نکردم نه کامنت سیاسی گذاشتم محتوای پیجمم شخصی و خصوصی بود نمیدونم چرا اینکارو کرد اه اون پیج و خیلی دوسدارم کلی خاطره دارم داخلش😔

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2742
اگه سلفی رو بفرستم برمیگردونن حسابمو چون واقعا من هیچکاری نکردم نه کامنت سیاسی گذاشتم محتوای پیجمم ...

وی پی ان ک استفاده کردی پیجتو ربات تلقی کرده 

اصلا ربطی ب محتوای سیاسی نداره 

راستی اخرین بروز رسانی رو هم انجام بده

چجوری؟؟الان هیچی برام نمیاره فقط ی صفحست ک میگه سلفی بفرست ولی هرچقد میفرستم  ارور میده و میگه ناموفق

وی پی ان ک استفاده کردی پیجتو ربات تلقی کرده  اصلا ربطی ب محتوای سیاسی نداره

صبح ب شوهرم ی قبض فرستادم پرداخت کنه داخلش لینک بود نکنه بخاطر اون اینطور شده پبجم؟؟؟ولی فکر نکنم بخاطر اون باشه

2740
از فروشگاهplay اخرین ورژن اینستا رو بگیر

وای عصابمو خیلی خراب کرده اه😭😭 اینستاگرامم و بروز کنم و اون سلفی رو بفرستم بنظرت برمیگردونن؟؟؟

چون نوشته بود اگه تا یماه ثابت نکنی ربات نیستی برای همیشه اکانتت پاک میشه

اره درست میشه

میگم من تونستم سلفی رو بفرستم و تایید شد نوشت تا ۴۸ ساعت اینده بررسی میشه و اگه خلاف قوانین کاری نکرده باشی پیج برمیگرده و در غیر اینصورت تعلیق دائم

سلفی کافی نیس باید عکس سمت چپ و راستم بگیری

اره دیگه مثلا میگفت سرتو ببر راست میبردم میگفت ببر بالا میبردم بعدش گفت تایید شد و داره تجدید نظر میشه و ظرف یک روز یا۴۸ ساعت طول میکشه جواب نهایی بیاد یا کلا تعلیق میشی یا اگ قوانین رو رعایت کرده باشی حسابت برمیگرده

من ک کاری خلاف قوانین کردم برمیگرده بنظرت؟😔

مال تو قبلا برگشت؟

اره دیگه مثلا میگفت سرتو ببر راست میبردم میگفت ببر بالا میبردم بعدش گفت تایید شد و داره تجدید نظر می ...

نکردم

2706