2733
2734
عنوان

۶ روزه مهمون اومده نمیره😭

1394 بازدید | 89 پست

من کارم طوریه که یک سره باید سرم تو گوشی باشه، شوهرنفهمم مهمون دعوت کرده از یه شهرِ دیگه من یکسره تو آشپزخونم یا دارم سفره میارم یا میبرم یا ظرف میشورم ، صبحانه مفصل ، نهار شام...

کلی ظرف ظروف دارم هیچی داحل کابینت نمونده😭همشون بیرونه😭خسته شدم ، هر ۲ ساعت چایی میخوان، ردیف ردیف فقط لیوان میشورم😭😭😭

کارم بدجور ضربه خورد از این مهمونا آخه من شرایط مهمون داری ندارم که هیچ نمیدونم بعد این همه وقفه چه بلایی سر کارم بیاد چون یک روز وقفه هم ضربه سنگینی میزنه چه برسه به این همه وقفه

حالا اینا جهنم حالا تو این هیری بیری، هرشب رابطه و شبش نمیتونم برم حموم و....وای دارم میمیرم 

۶ روزه نماز نخوندم خداااایااااا مردا چرا اینقدر نفهمن😭😭😭چیکار کنم؟؟؟

دستام همه زخمی زیلی شده😭😭😭

از همه بیشتر برای کارم دلم میسوزه😭😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
از مهمون و مهمونی متنفرم 😂

حالا برای بیست روز دیگه ۳ تاخانواده باهم دعوت کرده ازشهر دیگه😐گفتم بهش مهمون دعوت کنی از شهر دیگه کم کمش یک هفته میمونه ، از اون در مهمون بیاد منم از همون در قبل مهمونا میرم خونه مامانم

2738
چرا نمبتونی بری حموم؟ یعنی شش روزه حموم نکردی؟ 

تو این ۶ روز ۱ بار رفتم 

دو دقیقه شوهرمو صدا کردم بیاد کار داشتم درو باز کردم دیدم شوهرش تو پذیراییه خدا کنه ندیده باشم

بعدش شبش دوباره شوهرم داستان داشت چجور صبح پاشم برم حموم جلو مرد غریبه😭😭😭حموم درش رو ب پذیرایی باز میشه

عزیزم غسل جنابتتو توی دستشویی ب حالت نشسته یا ایستاده ام میتونی انجام بدی البته من سوال کردم از دفتر مراجع .  واس نماز ک مشکلی پیش نمیاد . ولی کلا سخته مهمون داری 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
تو این ۶ روز ۱ بار رفتم  دو دقیقه شوهرمو صدا کردم بیاد کار داشتم درو باز کردم دیدم شوهرش تو پذ ...

یعنی یک ثانیه هم نمیرن بیرون از خونه؟ چه ادمای بی ملاحظه ای! 

خدای مهربونم رضامو واسم نگه دار خب؟؛) 🌚❤
2706