2733
2734

کنار بزاره یعنی قسمت اعظم وسواس فکری شو کنار بذاره فقط کمی مونده باشه از نظر شما چجوری آدمیه قویه متوسطه 😂مسخرم نکنید دوست دارم بدونم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه گفت آدمقوی هست یا نه! معمولا با دارو قابل حله این مشکل

هیچ وقت دارو نخوردم بخاطر عوارضش

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731

بشدتتتت قوی و باید به خودش افتخار کنه 

اینو کسی میگه ک از بچگی کل عمرش با نشخوار و وسواس فکری تباه شده

البته دوز مختلف داره برا من قوی بود 

را تو بمنم بگو 

من نمودیم یه مدت خوبم ی مدت حمله میکنن بهم

وسواس در چه موردی داشتی؟

خیلی چیزا قسمت عمده طهارت و نجاست بود قسمت‌های دیگشم الان بگم همه میخندن یا مثلا باز و بسته بودن شیر گازی دره خونه ای و خیلی چیزای دیگه هفت سال حدودا اینشکلی بودم

2740

بله من دیدم .زیر و رو شد طرف.خیلی تغییر کرد

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
بشدتتتت قوی و باید به خودش افتخار کنه  اینو کسی میگه ک از بچگی کل عمرش با نشخوار و وسواس فکری ...

منم خیلی قوی بود همه از دستم خسته شده بودن خانواده مسخرم میکردن حتی تاپیکاشم هست نمی‌دونم چقدر زدم فککنم زیاد تاپیک نزدم

واقعا خیلی خسته شدم تصمیم گرفتم بیخیالش شم و خیلی درمان شدم فقطم بیخیال بودن و بی توجهی رمزش بود

بله به نظر من بسیار قویه چون چند ساله درگیر این بیماری هستم به شدت و می‌دونم این بیماری  چطوریه ...

ممنون 🥺عزیزم درکت میکنم خیلی سختهههه منم جونم در آمد مردم و زنده شدم فقط باید بی توجه بود

2706