2733
2734

من کلا آدم مرتب درس خوندن نیستم همیشه شب امتحانی بودم نمراتم بد نبود

ولی خب کنکور رو که نمیشه شب امتحانی خوند🤕

یه مدت مرتب درس خوندنم الان اذیت میشم

انگار درس خوندن برام شدت آزار روحی

شکنجه روانی😑

کلا هم دوماه بیشتر وقت ندارم باید بخوووونم

چیکار کنم؟

راه‌حلی ندارین؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتابا رو ببرید یه جا جم کنید آتیش بزنید راحت شید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2742
بخون ک باز نخوای سال بعد بخونی 

نه دیگه نمیمونم سال بعد رشته‌ای میخوام نیارم میرم آزاد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
نه دیگه نمیمونم سال بعد رشته‌ای میخوام نیارم میرم آزاد

پس نخون برو آزاد 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
ای وای منم دقیقا مثل خودتم ولی خب من کلاس دهمم و رشتم انسانیه😞  امیدوارم که به رشته ی دلخواهت ...

خب تو از الان میتونی کم‌کم بخونی که سال آخرت مثل من یه عالمه درس رو هم تلنبار نشه 🌷

خب تو از الان میتونی کم‌کم بخونی که سال آخرت مثل من یه عالمه درس رو هم تلنبار نشه 🌷

اخ من امسال نهایی دارم کل کتابا یعنی شده یه بدبختی برام فقط باید بخونم که پاس بشم چون میدونی توی بعضی از کتابای انسانی خیلی علاقه ایی به خوندنش ندارم حالا میگم منم مثل توم و شبا فقط میخونم مثلا یه دورم میخوندم تقریبا حفظ میشدم

🌼
اخ من امسال نهایی دارم کل کتابا یعنی شده یه بدبختی برام فقط باید بخونم که پاس بشم چون میدونی توی بعض ...

دیگه چه علاقه داشته باشی چه نداشته باشی باید بخونی یعنی این به نفعته