2733
2739

.شاته الان میذارم.

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه ترس نبود یه عذر خواهی بود....

ولی مال من کلاااااا ازم نمیترسه اصلا حساب نمیبره ازم خخخخ اخه ترسناک نیستم،😜😜😜😝😝😝

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2740
نمیپسندم رابطه اینجوری رو 

چرا نپسندی؟

اینکه بهش احترام گذاشته و نمیخواسته براش چالش ذهنی به وجود بیاد؟

چون همه میدونن خانم ها روی اینطور مسائل حساسن ایشونم برای خانمش احترام قائله 

شما دقیقا چیو نمیپسندی؟

ازم نمیترسه

ولی کاری ام نمیکته که ناراحت بشم و بعدش بخواد ماست مالی کنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چرا نپسندی؟ اینکه بهش احترام گذاشته و نمیخواسته براش چالش ذهنی به وجود بیاد؟ چون همه میدونن خانم ه ...

استارتر بپرسن بهشون جواب میدم طرف صحبتم ایشون بودن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من شک کنم تا ثابت نکنه ول نمیکنه😐

شک فرق داره خوشگلم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706