2733
2739
عنوان

روابطی که دختر اول ابراز میکنه موفق هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی معلوم و قابل پیشبینی نیست  چون آدما ربات نیستن که مثل هم عمل کنن ممکنه برا یکی بشه برا ی ...

ینی ممکنه پا بده و زندگیشون اوکی شه؟

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
2728

راستش نه 

اگه پیشنهاد بده دختر و همون اول پسر قبول نکنه دختر خیلی میشکنه 

اگه هم قبول کنه بعدا احتمال اینکه ولش کنه حیلییی

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
وااااقعاااا؟ مشکلی ندارید؟

نه اصلا

اتفاقا الان اون خیلی عاشق تر از منه

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین من شوهرم اول خواستگارم بود خانوادم قبول نکردن 

ولی چون خواهرش همش زنگ میزد به خودم که تو رو خدا قبول کن داداشم خودشو داغون کرده و....بعد من قبول کردم شماره خودم رو دادم به خواهرش گفتم بهش بده تا باهم باشیم تا خانوادم رو راضی کنم زد و راضی شدن ازدواج کردیم وللللللی الان تا دعوا میکنیم میگه آره  تو شماره دادی بهم 

2738

ببین بلاخره دختر اگه پسر رو دوست داره شانسش امتحان کنه دیگه ولی در صورتیکه محیط مشترکشون جوری نباشه که اگه اکی نشد هی چشم تو چشم بشن دختر اذیت بشه 

حالا اون رابطه ها هم که پسر شروع میکنه تضمینی برای موفقیتش نیست

ممکنه یکی جنبشو داشته باشه؟

اره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
مامانم میگه که اگه دختر اول ابراز کنه و پیشنهاد بده بعدا حتی اگه ازدواج کنن وقتی یه مشکلی پیش بیاد ی ...

حالا مامان من میگ ادما چیزی رو ک راحت بدست میارن قدرشو نمیدونن

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
2706