2737
2739

بچع ها نظرتدن راجب این جور روابط چیه؟

اگ تو ی رابطه دختر اول نخ بده و ابراز احساسات کنه

تا پسره زو تور کنه

وقتی پسره پا بده اون رابطه موفقه؟؟؟؟؟

ینی ب ازدواج و اینا ختم میشه؟

بعدش پسره سرکوفت نمیزتع؟

کاربری بدبخت باز افتاد دست سه نفررر😉🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم اول ابراز علاقه کردم 

طرف الان شوهرمه👹🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2731

ببین خب خیلی بستگی به جنبه و شعور پسره داره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738

معادله رياضي هست مگه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

مامانم میگه که اگه دختر اول ابراز کنه و پیشنهاد بده بعدا حتی اگه ازدواج کنن وقتی یه مشکلی پیش بیاد یا دعواشون بشه پسره همش میگه همینی که هست و حودت خواستی خودت پیشنهاد دادی و...

الیته بستگی به ادمش داره

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨

فبلا مخالف بودم 

ولی الان ن کاش عادی میشد چیز بدی نیس 

ولی پسره ام باید جنبشو داشته باشه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2706