2737
2734

سلام خانمها لطفا راهنماییم کنید به عنوان پس انداز ماهیانه سکه بخرم بزارم بهتره یا طلای خام ؟ کدومش فروشش با صرفه تره و ضرر نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلای آب شده بهتره سکه حباب داره ولی آب شده رو هم از جای آشنا و مطمعا بخر بعضیا قاطی میکنن ناخالصی داره

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2742

[QUOTE=336900019]طلای آب شده بهتره سکه حباب داره ولی آب شده رو هم از جای آشنا و مطمعا بخر بعضیا قاطی میکنن ناخالصی طلای آب شده موقع فروش همون به نرخ قیمت طلای روز بهت پول میده دیگه درسته؟

2738
سکه یکی از آشناها گرفته بود موقع فروش ازش کم کرده بودن 

از سکه ؟؟اخه فکر کردم سکه دیگه اجرت نمیگیرن ؟؟

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
از سکه ؟؟اخه فکر کردم سکه دیگه اجرت نمیگیرن ؟؟

آره از سکه کم کرده بودن وقتی هم‌پرسیده بود گفته چند مدل سکه هست یه مدل هست گرونتره از بانک میگیری اینجور چیزی انگار گفته بود اون کمتر ازش کم میشه

آره از سکه کم کرده بودن وقتی هم‌پرسیده بود گفته چند مدل سکه هست یه مدل هست گرونتره از بانک میگیری ای ...

ممنون بابت راهنماییت ❤🙏

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2706