2737
2734

دورش بگردم عشقه منه 

با دوستام رفته بودیم جزوه بگیریم تو خیابون که زیاد ماشین رفت و آمد نداره داره هاااا ولی یکم کمتر از بقیه جاهای شلوغه 

چهار نفری تو یه ردیف داشتیم میرفتیم من آخرین نفر بودم که یه وانت بار نمدونم از قصد یا خود به خود شد 

از کنار گوشم رد میشد که دوستم دید کشیدتم سمت خودش 

اگه نکشیده بود الان بیمارستان بودم 🥺

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
این فرشته ی نجات تووبود که تورو کشید 

آره واقعا خدا واسطش کرد 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الحمدلله سجده شکر انجام دادی 

آره عزیزم ❤