2733
2734
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43306 بازدید | 816 پست
مد کردن افتخارم میکنن توهینه مهمونیه عروسیم فک  کن خالت زنگ بزنه بگه بیا خونم بچتم نیار یا دوست ...

بنظر من هم توهین گفته بشه بچه نیار.عروس دامادهایی که این حرف رو میزنن در اصل بقیه رو بعنوان سیاه لشکر  دعوت میکنن سالنشون پر شه اونا بتونن بقرصن و خوش بگذرونن در صورتی که دعوتی ها دلشون پیش بچه هاشونه.من بدون بچه هام جایی نمیرم

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا یک بند انگشت  شیرینی و یک خیار میزارن واسه مهمون همونم کلی خط و نشون میکشن 

شما بچه رو نگاه نکن ☺️☺️

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

اگه همه این فهمو داشتن که بچشون برا خودشون خیلی عزیزه و خونه بقیه و تو مراسم دیگرون باید کنترل شه اصلا این بحث ها پیش نمی یومد. خواهر شوهر من هیچ کنترلی رو بچه هاش نداره و حتی سر سفره هم کنار بچه هاش نمی شینه بخدا. اعتقاد داره عروسی مال بچس. عید برا بچه هاس. و امسال یه تز جدید داد. بچه هاش با دست تو ظرف آجیل بودن و پسته و بادام و ... جدا می کردن، مادرش گفت وای نگاه آجیل دیگه مغز نداره زشته مهمون می یاد. گفت ول کن مامان. همه می دونن که مغز آجیل برا بچس. ما نمی خوایم  

2742
مد کردن افتخارم میکنن توهینه مهمونیه عروسیم فک  کن خالت زنگ بزنه بگه بیا خونم بچتم نیار یا دوست ...

آهان شما میگی یعنی به خاطر غذا  و خوراکی میگین بچه ها رو نیارن اگه از این بابت باشه آره اصلا خوب نیست

فک کردم به خاطر شلوغ و خرابکاری بچه ها میگن 

خوب فرهنگا باهم متفاوته. به نظر من بچه باشه خوبه ولی بچه های مودب وتعداد کم. توهین نباشه ولی بعضی عروسیا عین شهربازیه. بعضی بچه ها انگار خونه خونش تو حبس واسارت بودن حالا از قفس فرار کردن. عروس داماد میخوان برقصن یه عده بچه تو تخم چشم عروس داماد میرن.میخوان شام بخورن یجور دیگه اذیت میکنن.اون وسط چنتاشون زیر دامن عروسن.بعضیاشون درحال جمع کردن شاباشن. یه عده ایشونم انگار تاحالا جایی نرفتن غیر همه اینا شام بقیه مهمونایی که سرمیزشونن رو کوفت میکنن.یا ماست میریزن یا دستشون میخوره نوشابه رو روی کل میز پخش میکنن. حالا اون وسط با یه عده بچه هم انگار اومدن چهارشنبه بازار شهرشون یجوری جیغ میزنن انگار دعواست. بقیشونم که درحال وررفتن با اسنانسور تالارن.ننه هاشونم هرهر  درحال خندیدن وبیخیالی.

به نظرم هرکی باید هم سطح خودشو با بچه دعوت کنه وگرنه هردوطرف اذیت میشن. دیگه ادم فامیلای خودشو میشناسه داماد هم فامیلای خودشو میشناسه. میدونن بچه های کدوم خانواده چطورین کلا اون خانواده رو دعوت نکنن.

دیگه ناراحتی نداره. بعضی بچه ها واقعا مودبن و دلیل ناراحتیشون اینه فکر میکنن همه بچه ها اینطورین وبااینکار فقط به اونا توهین شده 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بخاطر ی نوشابه؟🫢خو نوشابه خودتو میدادی ب بچه. البته اونم کارش بد بوده .. ولی حرف شما هممم.....

من بچه نداشتم کل بچه ها دور ماشین جمع شده بودند گفتن به بچه ها نوشابه نمیدن

خیلی از بچه ها هم گریه کردند

متاسفانه این کارا اجر کار خوبو از بین میبرع

چه داخل عروسی چه مراسمات مذهبی 

بچه ها اولویت هستند 

بمیرم پیامبرمون خم میشده و بچه ها رو سوار میکرده اول به بچه ها سلام میکرده

همین دو تا نکته رو در نظر بگیر تا متوجه بشی کودک چقدر مهم هست

2740
دقیقا خانم نوشته انگار باسن آسمون باز شده عروس و داماد افتادن پایین بعد میگه من بچه مودب تربیت کرد ...

بله همین ها منظورم بود...خب قطعا این مادرها نباید دعوت بشن قبل از دعوت بچه ها😁

چون اصلا نمیشه باهاشون دو کلام حرف زد ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چ‌عجیب بار اوله میشنوم مادر پدرم سال ۶۴ازدواج کردن تالار بوده مراسمشون ی تالار داخل خیابان میرداماد ...

خب روستاها فرق داره

تالار نداره

معمولا مراسم و بزن و بکوبشونو تو خونه میگیرن، برای شام میرن مسجد

البته نه همه جا

گاهی امید، تنها 
اگه همه این فهمو داشتن که بچشون برا خودشون خیلی عزیزه و خونه بقیه و تو مراسم دیگرون باید کنترل شه اص ...

خدا صبرت بده عجب آدم بیشعوری حتی فامیل دورم بود میگفتم خدا صبر بده چه برسه خواهر شوهر

دوستان تحت تاثیر حرف مردم قرار نگیرید و اگر واقعا صلاح میدونید بچه ها نباشن خیلی راحت دعوت نکنید اتفاقا اونایی که خیلی ری اکشن نشون میدن نسبت به این موضوع بچه هاشون انتهای خرابکارن تو مراسم عروسی 🤣🤣🤣کلا نه فقط این موضوع تو همه برنامه هاتون ذره ای براتون حرف بقیه و ناراحتی شون مهم نباشه  فکر خوشی خودتون باشید  اونایی که شمارو دوست داشته باشن با خوشی تون خوشن

شما حتمن کسیو نداشتید که بچه هارو کنار ببره یا دی جی نمی‌گفت بچه هاتون و جمع کنید 

بقیه کامنت هامو بخونین متوجه بشین چی نوشتم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بهترین کاره عروسی بدون بچه 

من خارج نرفتم عروسی ولی قطعا مادرا بچه هاشونو ول نمیکنن وسط 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2706