2737
2739
عنوان

عذاب وجدان خوابم نمیبره حالم بده

156 بازدید | 12 پست

بچه ها قضیه اینهما وقتی میریم خونه مامانم اینا اونجا همسایشون بچه هم سن بچه من دارن ی بار گفتم بیاد خونه شما با بچم بازی کنه گفت نه من مسولیت قبول نمیکنم.... گفتم شاید چون فرش هاشون رو نو کردن و خونه رو رنگ زدن میترسه خراب بشه گفتم باشه بعد ی باغ تفریحی دارن ی روستای دیگس اونجا هم باغ بغلی ی نوه داره هم سن بچمه گفتم بیان باغ مامانم اینا با هم بازی کنن برگشته میگه نه بچه مردمه فلانه تو باغ ما نیان به خدا خیلی ناراحت شدم باهاش دعوا کردم 

مگه زوریه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حق داره مادرت

فردا خار بره تو پای اون بچه شما جواب میدی؟ 

بچس دیگ یجا بند نیست یهو یه چیزیش میشه 

مادرت ۱۰ تا پیراهن بیشتر تو پاره کرده.

ناراحتیت بی دلیله

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چی زوریه

اینکه دیگران به حرفت گوش کنن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
پس این همه بچه میرن با هم بازی خونه همدیگه چی 

دختر همسایه رفته بود با پسر پایینی بازی کنه خواهرم داره 

بچه اومده بود بالا دختره شلوارش برعکس شده بود 

نگو پسره در اورده بوده با اینکه سنی نداره .

پسره همسایمون با دوستاش سوار ماشین بابا شدن با ۴ تا دیگه دوستاش کلا ۷/۸ سالشون، ماشین روشن کرده زده ب درخت ۲ تاشون دور از جون فوت شدن .

حتما باید چیزی بشه تا درس عبرت بشه براتون؟ به بلوغ ذهنی مگه نرسیدید؟ 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40