2737
2734
عنوان

پسرم اصلا وابسته ی من نیست

125 بازدید | 19 پست

الان دوسالشه یه هفته ست بیمارستانم  که شبا پیشش نیستم.عین خیالشم نیست.میگم بیارین بیمارستان ببینمش میاد بزور میاد بغلم و حواسش به باباشه که باهاش بره دردر.خیلی بهش محبت کردم و همه چیز براش میخرم .بیشتر کلمات رو میگه.مثل بابا.عمه،آجی و...ولی مامان نمیگه.همین رفتاراش باعث میشه بهش سرد بشمو دلم میشکنه.میدونم بچست ولی ...

بچه تو این سن باید مداوم کنار مادرش باشه و فقط وابسته کسی میشه ک کنارشه

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

شما مریضی؟ یا کادر درمانی؟

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

دختر منم اصلا به من وابسته نیست

چون شاغلم همش پیش مامانم بوده

الانم رفته خونه مادرشوهرم چون اسباب کشی دارم اصلا نمیشه مامانم کو 

منم مثل شما غصه میخورم وای چاره ای نیست

2740
دختر منم اصلا به من وابسته نیست چون شاغلم همش پیش مامانم بوده الانم رفته خونه مادرشوهرم چون اسباب ...

منم شاغلم.ولی من موقع هایی که هستم  خیلی بهش محبت میکنم ولی کلا سریع با همه اخت میگیره

منم شاغلم.ولی من موقع هایی که هستم  خیلی بهش محبت میکنم ولی کلا سریع با همه اخت میگیره

مال منم همینجوریه جمعه هام که خونه ام همش میگه زنگ بزن عمه زنگ بزن مامان جون حرف بزنم

عزیزم بچه س می‌دونم سخته  سعی کن بیشتر باهاش وقت بگذرونیم درست میشه

وقتی خونه ام باهاش بازی میکنم .مادر مهربون و حساسیم. میخام ببینم بخاطر سنشه؟از سرکار میومدم پیش پرستارش بود.درو میبست با اشاره  میگفت نیا ‌.نمیخام بیام خونه

2706