2737
2739
عنوان

۳۹ سالمه اول آشنایی باید سنمو بگم ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3821 بازدید | 189 پست
به نظرم همون اول بگی خیلی بهتره و منطقی تر میشه تصمیم گرفت  تا اینکه وسط رابطه احساسات هم درگ ...

من کلا لو میدم  یه بار گفتم ۲۹ سالمه بعد توی قرار دوم گفت چند ساله گواهینامه داری گفتم ۲۱ سال 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدیدا پسرا مارموز شدن  خیلی تمیز نقش بازی میکنن  زیر ۶ ماه شناخت دقیق دقیق پیدا نمیکنه آدم ...

اتفاقا اصلا اینطور نیست خانما زیرکیشونو از دست دادن اونا همون پخمه ایکه بودن هستن

2731
😐😑مست بود؟عزیزم شما ۳۹ سالته نمیدونی ادمهایی اینجوری زندگی باهاششون سخته🙆‍♀️🤦‍♀️چرا مثل دخترای ۱ ...

وقتی نزدیک ۴۰ و مجرد بودی میفهمی که حق انتخابات خیلی کم میشه  پسر ۳۳ ساله راحت میتونه بره با دختر ۲۵ ساله 

وقتی نزدیک ۴۰ و مجرد بودی میفهمی که حق انتخابات خیلی کم میشه  پسر ۳۳ ساله راحت میتونه بره با دخ ...

من ۲۵ ۲۶ سالمه پسر ۳۳ ساله قبول نمیکنم با ادم درست وارد رابطه و ازدواج شو بعدا پشیمون میشی قرار نیست چون سنت یکم بیشتره به هرچی راضی باشی گلم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2738
2706