2737
2734
عنوان

۳۹ سالمه اول آشنایی باید سنمو بگم ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3825 بازدید | 189 پست
اسی به نظر من اتفاقا خیلی گارد نگیر در مورد حرفش و واکنش نشون نده بذار خود واقعی ش رو نشون بده در ع ...

اره بچه های اینجا زیادی حساس میشن  من دیگه دختر ۱۸ ساله نیستم  نباید واکنش شدید نشون بدم  برعکس باید متین باشم شرمنده شه تکرار نکنه  هر چند مست بود امشب حضوری خجالتیه  اصلا چون رفتارش سنگین تر بود من خوشم اومد ازش  وگرنه خودش داره میگه داداشم حق منو خورده خشکلتره  در صورتی که از نظر من این جذاب تره  مردونه تره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بچه های اینجا زیادی حساس میشن  من دیگه دختر ۱۸ ساله نیستم  نباید واکنش شدید نشون بدم & ...

😐😑مست بود؟عزیزم شما ۳۹ سالته نمیدونی ادمهایی اینجوری زندگی باهاششون سخته🙆‍♀️🤦‍♀️چرا مثل دخترای ۱۸ ساله رفتار میکنی 

2731

ملیف یعنی زنیکه هیچی نداره و بقیه میتونن  بخاطر نداشته هاش ازش سو استفاده کنن. متاسفم برا این جانوور دوپا بیشعور بی خانواده. بزن تو دهنش بگو به ملیفی مادر و خواهرت که نمیرسم. 

2740
نه کلا مجازی عکس نمیزارم قیافم متوسطه  این که سنم کم شده با عمل و فیلر و .... هست  وگرنه ژ ...

اها اخه من دهه هفتادی هستم گفتم ببینم چقد از نظر چهره به ما نزدیکی و جوون نشون میدی که این اقا فک میکنن متولد ۷۲ هستی به هرحال خوشبختم

اها اخه من دهه هفتادی هستم گفتم ببینم چقد از نظر چهره به ما نزدیکی و جوون نشون میدی که این اقا فک می ...

تا حالا کسی بیشتر از ۳۲ نگفته  معمولا بین ۲۸ تا ۳۲ میگن وقتی میگم ۳۹ سال پشماشون میریزه کیف میکنم که پول رو جای درست خرج کردم 🤪

اها اخه من دهه هفتادی هستم گفتم ببینم چقد از نظر چهره به ما نزدیکی و جوون نشون میدی که این اقا فک می ...

اینم بهت بگم من ۲۷ سالم بود چهرم از الآن شکسته تر بود  واقعا فیلر معجزه هست  هر کی اختراع کرده دعای من همیشه باهاشه  تمام خطهای عمیق رو کاور میکنه  خط لبخند خیلی سن رو میبره بالا  یا گودی زیر چشم 

تا حالا کسی بیشتر از ۳۲ نگفته  معمولا بین ۲۸ تا ۳۲ میگن وقتی میگم ۳۹ سال پشماشون میریزه کیف میک ...

😁😁😁😂😂😂😂من هزارتومن خرج قیافم نکردم😅😂فک نکنی خیلی خوشگلم ولی اعتماد بنفس دارم🤦‍♀️🙆‍♀️

2706