2737
2734
فقط گذر زمان میتونه ب مرور از دلتنگیت کم کنه عزیزم

الان انقدر گریه کردم یه ماه و نیم میگذره چرا دارم بدتر میشم کاش بمیرم 😔

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان انقدر گریه کردم یه ماه و نیم میگذره چرا دارم بدتر میشم کاش بمیرم 😔

حداقل ۶ماه طول میکشه منم همین حسو داشتم شبا از دلتنگی میمردم انقد قرآن میخوندم و ذکر میگفتم ک از سرم افتاد

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
انقد با خودت بگو کلی آدم بهتر از اون هست که ناخودآگاهت ولش کنه، بدیاشو بنویس، یادت بیار قبل اونم زند ...

خدا ازش نگذره اومد بازور توی زندگیم همه چیمو همه اعتقاداتمو حد ومرز زندگیمو ازم گرفت😔

2742
حداقل ۶ماه طول میکشه منم همین حسو داشتم شبا از دلتنگی میمردم انقد قرآن میخوندم و ذکر میگفتم ک از سرم ...

الهی بمیرم برای دلت 

چیشد ک تموم کردین اون رفت؟

تاوانشو داد؟

الهی بمیرم برای دلت  چیشد ک تموم کردین اون رفت؟ تاوانشو داد؟

این قضیه برای چندین سال قبله من متاهلم الان عشقم

ولی خیلی خیلی سخت گذشت الانم اگ اشتباهی ببینمش حتی هیچ حسی بهش ندارم دیگه الانم هیچ خبری ازش ندارم

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
2740
شوهرم ۷سال با یکی بود خانوادش راضی نشدن  و باهم ازدواج کردیم  حتی به اون طرف فکر هم نمیک ...

خب دل اون دختر شکسته گناه داشت شوهرتون تاوان دلشو نداد؟

خب دل اون دختر شکسته گناه داشت شوهرتون تاوان دلشو نداد؟

نه عزیزم ندیدم تاوانی بده 

هیچوقت بهش دست نزد و وقتی دید حانوادش راضی نمیشن گفت تا موقعیت خوب داری برو ازدواج کن

خیلی منطقی تمام کردن رابطشونو

این قضیه برای چندین سال قبله من متاهلم الان عشقم ولی خیلی خیلی سخت گذشت الانم اگ اشتباهی ببینمش حتی ...

الهی خوشبخت ترین باشی عزیزدلم 

اخه اونا دلمو خیلی بیرحمانه شکستن کلی تحقیرم کردن بخاطر چیزایی ک دست من نبوده دست خدا بوده

نه عزیزم ندیدم تاوانی بده  هیچوقت بهش دست نزد و وقتی دید حانوادش راضی نمیشن گفت تا موقعیت خوب ...

عه خب خوبه قول نداده بهش حد و مرز هاشو ازش بگیره خیالشو راحت کنه بعد بیرحمانه ولش کنه

اولش وحشتناکه... من نزدیک یک سال عذاب کشیدم، چقدر پول به ف‌ال دادم و گریه کردم و زشت شدم، فرصت های دیگه زندگی مو از دست دادم، خواستگاری رو ندید رد کردم و هر کار احمقانه‌ی دیگه ای کردم. بعد فراموشش کردم و زندگی کردم. هفت سال بعد تو تلگرام بهم پیام داد زنم رو طلاق دادم و منم گفتم گمشو پی کارت و بلاکش کردم. می‌دونی چرا؟ چون حالم ازش بهم میخورد...

شاید الان باور نکنی، ولی طرف لیاقت یک قطره اشک ریختن تو رو نداره...

الان فقط هورمون های عاشقی دارن اذیتت میکنن و باید خودت خودت رو نجات بدی از این شرایط. 

یک روز به خودت میای و میگی حیف هر لحظه و فرصتی که بخاطر این آدم هدر دادم. 

2706