2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌ذاره بشه بهش ایمان دارم. حتی اگه نشه قشنگ ترشو رقم میزنه

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2731

چشمام خیس خیس بود اومدم تاپیک بزنم از ارزویی که حسرت شد بگم که تاپیکتو دیدم 

اگه بود الان توی خونه خودمون بودیم

شاید به فکر این بودیم که بچه دار بشیم

اگه تنهام نمیذاشت الان خونه ی خودم بودم

اگه بود خیلی چیزا فرق داشت...

یه روز با اشک به داداشم گفتم داداش یعنی اون دنیا دوباره بهش میرسم داداشم با بغض گفت خواهرم اون نامحرمه بهش فکر نگن نمیدونم کِی نامحرم شد اخه اون محرم ترین بود

2738
غصه نخور مال منم یه لال برونگراست

باز مال تو بهتره یکم حرکت انجام میوه دلت باز میشه مال من کاش لال بود ولی دل زن شاد می‌کرد انقدر که دیگه یاد رفته چطور دلم خوشحال میشد و هیچی دیگه شادم نمیکنه

نه بابا بیرون باهم خوبه شاد و پرانرژی خونه میاد زهرمار لال توگوشی یا میخوره یامیخوابه فقط و فقط به ف ...

خوش بحالت  از من شبیه ماست .تو فامیل دور میشینه .تو خونه لال همش کارش جوری کار میکنه انگار ریس کارخونه اس .جوری پاش پیر شدم که عین سگ پاچه همه میگیریم نه اخلاق دارم نه اعصاب همش تو خونه ایم  بدبخت من که همه میگن چقدر خوبه خوش ب حالت آقاس انگار من عنم .میریم مهمونی با مبل فرقی نداره شکر خدا یه خنگ زود باری هست .مادرش تپه ریده داده دست من