2737
2739
عنوان

کسی با دخترم بازی نمیکنه و تنهاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1964 بازدید | 121 پست
غصه توی دلش میمونه،یادش نمیره  آروم که هست باهاش حرف میزنم بغض میکنه چون یادش میاد

مثل پسر منه که واسه هر چیزی عمیقا فکر میکنه و میبینم که چقدر معذبه اینطو بچه ها روحیه حساسی دارن باید یکم بیخیالی یادش بدین 

من میگم اگه واسه هر چیزی ناراحت بشی سربازهای بدنت کم میشه و ضعیف میشی 😐😐

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید زیادتو خونه بوده نمیتونه با بچه ها ارتباط بگیره  دقیق برعکس بچه من اگه پیشش بود یه عالمه ...

نه بابا برعکس ما اصلا خونه نیستیم

ازنظر تفریح وبیرون وخرید و اینا کم نداره 

ارتباط با بزرگ ترا خوبه و شیرین زبون اما با هم سنش اصلا نمیتونه ارتباط بگیره و اگه باهاش باشن زود میزارنش کنار و میگن مادوست نداریم باهات بازی کنیم

من تجربه خودم تو بچه داری بنظرم نه بچه مثبت و حرف گوش کن سربه زیر خونه نه شر و بی ادب و پررو

حد وسط بهترینه لازمه یجاهایی بچه قلدر باشه زور بگه لیدر گروه باشه 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
نه بابا برعکس ما اصلا خونه نیستیم ازنظر تفریح وبیرون وخرید و اینا کم نداره  ارتباط با بزرگ تر ...

عزیزم منم یبار رفتیم جایی بچه ها با پسرم بازی نکردن خیلی بهشون التماس کرد بازیش ندادن ازبز پرحرفه 

ولی تو مهد خوبه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2738
بچه من اولیشه😮‍💨

اصلا خوب نیست من خودمم اولیش بودم صربه زیاد خوردم

الان اصلا دوست ندارم پسرم بچه درس خونه ساکت مودب کم حرف باشه

همچی متوسط عالیه

من خودم ی عمررررر درس خوندم خداروشکر ولی اصلا برا پسرم نمیخوام کمالگرایی ادمو رو به افول میبره 

بقول ی مشاور تو اینستا ادم باید بدونه کجا لات بشه کجا بچه خونگی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم پدرم دراومده با این بچه خیلیم حساسه 😄😄 شما خیلی خوب ارتباط گرفتی باهاش و خیلی خوب هم راهنم ...

آره دیگه خودمم انقد ناراحت شدم فقط گفتم وای آفرین رنگ جدید درست کردی یادم نبود بگم به معلم خلاقیتشو بگه یا بگم از بقیه بهتر بوده

بچه ها همشون حساسن ولی بعضیا احتیاج به مراقبت بیشتری دارن🥺

آره دیگه خودمم انقد ناراحت شدم فقط گفتم وای آفرین رنگ جدید درست کردی یادم نبود بگم به معلم خلاقیتشو ...

خدا حفظش کنه ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706