2733
2739
عنوان

کسی با دخترم بازی نمیکنه و تنهاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1964 بازدید | 121 پست
دقیقا میگه همینو و اگه یکی سرش داد بزنه گریه میکنه وهرچه میگم بهش بیشتر گریه میکنه ومیگه اون چرا ای ...

الان چون تنهایی براش خیلی پررنگ شده و عدم توجه بین همکلاسیهاش

شما رو اعتماد بنفسش کار کن و یکم یادش بده که چیکار کنه 

من اینو تو بچه خودم کاملا احساس کردم چون دوچرخه شو میداد میگفت اگه ندم باهام بازی نمیکنن

گفتم آفرین که دوچرخه ای که خیلی دوسش داری رو میدی اینبار رفتی بپرس ببین اونا هم میدن بهت ؟  و دوباره میومد تعریف میکرد از خودش میپرسیدم بنظرت چیکار کنی بهتره خودش یه راهکار میگفت منم کمکش میکردم الان حتی اگه باز اذیتش کنن پسرمم عکس العمل نشون میده و میگه گفتم شما دروغگو هستین الکی حرف میزنین آدمهای دروغگو ضعیفن دلم نمیخواد باهاتون دوست بشم 😂😂😂

بعد ده دقیقه باز همه چی از نو شروع میشه 

😑😑😑😕😕

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
وقتشه دومی بیاری 

تنهاتر میشه 

چون حتی توجه پدرمادر رو هم تا حدی از دست میده و عضو جدید خودش باعث بحران عاطفی و حس تنهایی میشه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر برادرم خیلی مظلومه حتی چهرشم نگا کنی کاملا مشخصه من زنگ زدم باهاش حرف بزنم به زنداداشم گفتم از ...

گاهی وقتها لازمه راهکار بدیم به بچه ها یا از خودشون بپرسیم که چیکار کنه بهتره

وگرنه باید خیلی تجربه ها داشته باشه تا یاد بگیره که اونم باعث آزارشون میشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
چون با کسی ارتباط ندارم ،خونوادم اهل دوست نبودن و اهل ارتباط با همسایه هم نبودیم  همسرم هم همی ...

متوجه شدم🤌منم همینم 

زن برادر منم خیلی رفت و آمد کرد ولی روی بچش خیلی موثر نبود بعضیا ذاتا اینطورن البته نه که دوستی نداشته باشه فقط بچش سخت دوست میشه

2728
الان چون تنهایی براش خیلی پررنگ شده و عدم توجه بین همکلاسیهاش شما رو اعتماد بنفسش کار کن و یکم یادش ...

اره راست میگی

تا بچه ها بزرگ بشن پیر میشی

تک بچس تو هر دو خونواده

حتی یک اخلاق بدی داره تو فامیل بچه یکی گریه کنه با نگرانی میاد به من میگه فلانی گریه میکنه به مامانش بگو

یا بهش مثلا کیفمو بدم گریه نکنه

اشکشو میره پاک میکنه بغلش میکنه بعد همون بچه باهاش بازی نمیکنه

😅😅

گاهی وقتها لازمه راهکار بدیم به بچه ها یا از خودشون بپرسیم که چیکار کنه بهتره وگرنه باید خیلی تجربه ...

ماشالا بچه ی خلاقیه از پس مشکل برمیاد ینی به جای گفتن مشکل سعی میکنه حلش کنه منم تحسینش کردم ولی از طرفی گفتم وقتی به همه داده به تو نداده معنیش اینه که میخواسته بده یادش رفته وگرنه جز فراموشی دلیلی نداره که بخواد بهت خمیر نده 

بچه احساس حقارت کرده بود چون نادیده گرفته بودنش فک میکرد حقش نبوده گفتم ناراحتی نداره میگفتی به توام میداد ولی خیلی ناراحت شدم می‌گفت از خمیرهای دیگه قاطی هم کرده رنگ جدید درست کرده زده هم خوشم اومد از خلاقیتش هم غصه خوردم از حس بدی که گرفته

مامانها حواستون باشه این دوست یابی که تازه اول کار هست باعث نشه وقتی بزرگ شد بخاطر طرد شدن بین دوستها و یا ترس از تنهایی سراغ هر کس و ناکسی برن یا کارهای ناشایست انجام بدن

اگه با رشوه دادن دوست بشن کارشون فاجعه خواهد شد 

ماشالا بچه ی خلاقیه از پس مشکل برمیاد ینی به جای گفتن مشکل سعی میکنه حلش کنه منم تحسینش کردم ولی از ...

ممنونم پدرم دراومده با این بچه خیلیم حساسه 😄😄

شما خیلی خوب ارتباط گرفتی باهاش و خیلی خوب هم راهنمایی کردی الان میدونه اشتباه از طرف معلم بوده و حتی میشه گفت آفرین که اینقدر خلاقی با نبود رنگ سبز باز تونستی درخت درست کنی یا مثلا اگه آبی رو با زرد قاطی کنی سبز میشه این باعث شد یه چیز جدید یاد بگیری که بقیه دوستات هنوز بلد نیستن و حتما به معلمت بگو که شما یادت رفت خمیر سبز بدی من خودم رنگ سبز ایجاد کردم 

2738
اره راست میگی تا بچه ها بزرگ بشن پیر میشی تک بچس تو هر دو خونواده حتی یک اخلاق بدی داره تو فامیل ...

خیلی مهربونه 😍😍😍 خدا حفظش کنه

متوجه شدم🤌منم همینم  زن برادر منم خیلی رفت و آمد کرد ولی روی بچش خیلی موثر نبود بعضیا ذاتا ای ...

دلم میخواد گریه کنم،بچه یک ساله ونیم دختر خالم اسباب بازی رو از بچم گرفت و جیغ زد به دخترم

دخترمم گریه وقتی ام گریه میکنه دیگه ساکت نمیشه تا اینکه چیزی که دوست داره بهش بدی یا براش بخری

بین گریه هاشم میگه مثلا اون سر من داد زد 

دقیقا میگه همینو و اگه یکی سرش داد بزنه گریه میکنه وهرچه میگم بهش بیشتر گریه میکنه ومیگه اون چرا ای ...

وقتی آروم شد حرف بزن باهاش اونوقت باز شاید تاثیر بزاره

اون لحظه فقط بغلش کن بزار گریه کنه تا اروم بشه

من نگرانیم همینه اونم تو این جامعه

خیلی سخته 😳

وقتی آروم شد حرف بزن باهاش اونوقت باز شاید تاثیر بزاره اون لحظه فقط بغلش کن بزار گریه کنه تا اروم ب ...

غصه توی دلش میمونه،یادش نمیره 

آروم که هست باهاش حرف میزنم بغض میکنه چون یادش میاد

2706