2737
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65469 بازدید | 1313 پست

عزیزم من اون تاپیکت گفتم برو بهزیستی یا مادرمعنوی چندتا بچه یتیم شو ماهانه براشون وجهی واریز کن برو پرورشگاه یا بچه  های معلول یا سالمندان بشون غذا بده یا ببرشون حمام یا انجمن حیوانات عضو ‌شو حیوانات بیمار را به سرپرستی بگیر یا اگه نمیتونی نیت کن چهل روز به حیوانات گرسنه سگ گربه غذا بدی یا برو پرورشگاه با بچه ها وقت بگذرون معجزه میکنه حتی مادر معنوی چندتا بجه یتیم شو براشون هرماه وجهی بریز خیلی معجزه داره اگه میتونی نذر من بعد ازدواجت یه بچه بزرگ کنی نمیتونی هم میتونی معنوی چندتا بچه را به سرپرستی بگیری 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من ۲۰ سالگی ازدواج کردم

۲۳ سالگی طلاق گرفتم

زندگیم با اینکه سخت بود

ولی شرف داشت به مجردی الانم

برگردم عقب جدانمیشم

استارتر

منم‌مثل خودت ناراحتم ودوست دارم ازدواج کنم ۳۰ سالمو تموم کردم وکاملا درکت میکنم 

ما هم ک ازدواج کردیم هم جوونی نکردیم..

یه قسمتیش ازدواج 

یه قسمتیش بلاهاییی که زن پدرم سرم اورده اصلا ازدواجمم کارای اون تحت تاثیر قرار داد

براهمین ذوق زندگیو ازم گرف نه فقط در زمینه ازدواج در همه زمینه ها

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
2728
یه قسمتیش ازدواج  یه قسمتیش بلاهاییی که زن پدرم سرم اورده اصلا ازدواجمم کارای اون تحت تاثیر قر ...

منم همین شرایط رو داشتم لطفا نذار زندگیت تحت تاثیرش قرار بگیره...خواهر و برادر بزرگتری داری؟؟؟منم درگیر این مسئله زن بابا شدم ولی همسرم که خودم انتخابش کزده بودم پاپیچ شد و بالاخره بله رو گرفت وگرنه بابام مخالف بود...زن بابا که نباید مخالف باشه اون ک دوست داره سریع بچه هارو رد کنن بره🤣🤣

منم همین شرایط رو داشتم لطفا نذار زندگیت تحت تاثیرش قرار بگیره...خواهر و برادر بزرگتری داری؟؟؟منم در ...

زن بابا من جوونیمو ازم گرف جونیموووووو

از بدگویی ها و تهماتش بگیرتا  اعضاب خوردگی و بازی با روانم وتا حسادتاش وتحقیراش  درد خیلی بزرگیه 

به خاطر همین هیچ وقت پدرمو نمیخشم که این زن آشغالو آورد تو زندگیمون ونابووودم کرد از ۱۸ سالگی بی زندگی کردن چشمامو باز کردم شدمم ۳۳ بی اینکه بفهمم زندگی چیه

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین

عزیزم درست بشین فکر کن

ایا اون کسی که منتظرش هستی ارزشش رو داره؟اصلا چه تعهدی هست باهات ازدواج کنه؟

اگر خواستگار دیگه داری حتما بهش فکر کن و نذار زمان رو از دست بدی

بعد مدتی میفهمی این همه انتظار اصلا ارزش نداشت

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
زن بابا من جوونیمو ازم گرف جونیموووووو از بدگویی ها و تهماتش بگیرتا  اعضاب خوردگی و بازی با رو ...

باید زودتر ازینا میرفتی برای منم همه ی اینایی ک گفتی بود ولی ۱۷ ک اومد تو زندگیمون من ۲۰ فرار کردم

2738
زن بابا من جوونیمو ازم گرف جونیموووووو از بدگویی ها و تهماتش بگیرتا  اعضاب خوردگی و بازی با رو ...

شاغلی؟تحصیلات چی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

ببین عزیزم شما که یه مرد دم دمی هول و بی عرضه که نمی خوای درسته ؟ نمی بینی زندگی ها چه مشکلاتی داره ؟ به دلیل زمان بلوغ و نحوه تربیت پسرها در جامعه و خیلی مسایل دیگه اولا آدم حسابی داخل شون کم ه ثانیا دیر پخته و عاقل می شند شما که بچه نمی خوای بزرگ کنی درسته ؟ یه مرد یه همسر دانا می خوای....پس خوب ش رو بخواه....دیر و زودش مهم نیست خوب بودن ش مهم ه....من خدا رو شکر زندگیی خوب و دایم به گشت و گذار هستم و مجردی طولانی بیشتر از شما داشتم...مسئولیت های ما خیلی زیاده بچه ، خونه و تمیزکاری و غذا و .....مهمونداری،  اشتغال و داستانهای خانواده شوهر و ......باور کن اون چیزی نیست که فکر می کنی نه که بد باشه بدجور بار سنگینی داریم...واقعا بی پایان و خسته کننده است شاید تنها حسن ش همون رابطه باشه...و خودت بهتر از من می دونی که اگه با آدم مناسب از نظر روحی و عاطفی مچ نشی همون رابطه زناشویی حلال خدا برات عذاب آور میشه....امیدوارم مطلب رو رسونده باشم

2706