2733
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65767 بازدید | 1313 پست
نه 9سال بوده منو می‌خواسته من نمیدونستم نمیتونسته بیاد جلو دلشو نداشته بعد ختم اومدن و اینکه چهل ...

پس دو ختم داشتین

حتما من هم متوسل میشم و عمل می کنم...برام دعا کنید برای همه عزیزان این تاپیک

من چون مهر پدری ندیدم نمیتونم خواستگارم را به چشم مرد ببینم همش به چشم پدر میبینم برا همین بلد نیستم با مرد چطور رفتار کنم یه استاد روان شناسی بود دانشگاه گفت گفت تو نمیتونی وارد رابطه مرد شی اون مرد را خسته میکنی ونمیتونی خوشبخت شی ولی نگفت راهش چیه همینم هست از مردا محبت پدرانه میخام حتی کارای زنانه بلد نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بالای ۴۰ نمیتونی مادر شی  خاله خودم بالای ۴۰ ازدواج عاشقانه کرد شوهر پزشک وضع مالی فوق العاده ...

چه مشکل جنسی‌ای داره خاله‌ات؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
خیلی دعا کردم دلم بارها سوخت حتی خانم های مذهبی که می‌سپارم برا ازدواج میگن تو پیر شدی برو معشوقه مر ...

الهیییییییییی

به نظرمریکم دیدگاهتو عوض کن هستن مردایی خوبی که همسرشون فوت شده یا طلاق گرفتن  اوناهم کیس خوبین برا ازدواج

باید بپذیریم مرد مجرد تو این سنا کم پیدا میشه منم۳۳ سالمه حتی اگه یه مرد مطلقه و..  با موقعیت دلخواهم باشه میخامش چون ناامیدم خیلی

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
اگه تو زندگی من بودی و می دیدی مفهمیدی نیست

زندگی همه پر از مشکله

ما فقط فک می کنیم خودمون غرق مشکلیم...

غصه نخور عزیزم 

ان شاالله حل بشه مشکلاتت

فقط غم نخور، غم نخور جانا در این عالم ک عالم هیچ نیست

2740
من چون مهر پدری ندیدم نمیتونم خواستگارم را به چشم مرد ببینم همش به چشم پدر میبینم برا همین بلد نیستم ...

استاد روانشناسی گوه خورد (با عرض معذرت)

دیگه خودتم باورت شده اینارو میگی

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین
حداقل یه همراه تو زندگیش داره یکی هست که نیازاتو حتی نصفه شو پاسخ بده 

خدا انشالله یه خوبشو بهت بده که دلیل آسایش و آرامشت باشه نه مته ی اعصابت....من با عشق توی ۲۰ سالگی ازدواج گررم توی ۲۲ بچه داشتم خدارو هزار مرتبه به خاطر سالم بودن دوتا بچم شکر میکنم ولی اکه برگردم عقب یکم برا خودم زندگی میکنم کارمو ادامه میدم و.....خیلی چیزای دیگه....از ۲۰ سالگیم حس میکنم یه روز هم برای خودم نبودم تا یادمه بی خوابی بوده برای بچه هام...تنهایی نصف شب راه بردنشون...بدوون هیچ کمکی...فکر قسط و قرض و یکی رو دوتا کردن...تازه اینایی که میگم روتین یه زندگی عادیه...خدانکنه اونی که باهاته نااهل باشه که هرروز ارزوی مردن میکنه ادم...

من چون مهر پدری ندیدم نمیتونم خواستگارم را به چشم مرد ببینم همش به چشم پدر میبینم برا همین بلد نیستم ...

فقط باید بیخیال این حرفا شی...اکثر ماها نسل سوخته ایم بعضیا پدر نداشتن بعضیا هم که داشتن نه پدری دیدن نه مهر پدری....من مادرم تو سن ۱۶ سالگی من فوت شد و پدری که بنا به شرایط کاریش هیچچچچچ وقت نبوده...الان همسرم برام همه چیزه ....اکثر ما زنهای ایرانی هم اخلاق مادر وارانه داریم..

توکلت به خدا باشه برو وارد زندگی شو خودش همه چیز درست میشه...این حرفای مشاورا یه چیزی برا تو کتابه.

2706