2733
2739

چون منو همسرم از هم دوریم هرموقع میاد پیشم باهم بیرون میریم یا اینکه خونه خواهراش دعوتیم احساس غریبی دارم حس میکنم از خانوادم دور شدم حتی با نامزدم میرم بیرون هواسم طرف مامانمه که تنهاست مثلا روزا فکر خیالم طرف خانوادمه همش حس میکنم زیادی دور میشم ازونا حس بدی دارم 

چون به داداشم وابستم همون چند روز محبتم به داداشم بیشتر تر میشه 

شماهم ابن حس دارید هیچوقت در مورد این موضوع هم چیزی نگفتم به نامزدم چون اونم میاید پیشم که بهش خوش بگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای اینه که با نامزدت ارتباط عاطفی عمیق نداری 

چرا اتفاقا دارم مثلا خوشم باهاش یهو یاد از خانوادم میوفته دوست دارم خانوادمو و عشقمو کنار هم داشته باشم بیشتر غصه مامانمو میخورم چون میرم بیرون روزا تنهاست 

2740
به نظرم شما زیاد وابسته به خانواده ات هستی و این خوب نیست. من که دوران نامزدی لحظه شماری میکردم که ب ...

میخام این وابستگی کم بشه چیکار کنم زیادی وابستم و اصلا خوب نیست شما راس میگی 

چرا اتفاقا دارم مثلا خوشم باهاش یهو یاد  از خانوادم میوفته دوست دارم خانوادمو و عشقمو کنار هم د ...

همیشه یادت باشه اولویت همسرته حتی مادرتم که غصه تنهاییشو میخوری خدای نکرده روزی رو ببینه تو کنار همسرت شاد نیستی یا زبونم لال زندگیت به هم خورده دیگه روز شادی نداره 

درکت نمیتونم کنم اصلا 

خودمم درک نمیکنم خودمو چون وقتی ازدواج میکنی یه تغییر میوفته تو زندگی و من همش حواسم طرف خانوادمه و الانم که دورم از همسرم همش به همسرم فکر میکنم که زودتر بیاد 

خانواده ی شوهرتو پسندیدی وقتی اومدن خواستگاری؟

اره ما فامیلیم از یه طایفه هستیم قبل از خواستگاری کلن همو میشناختیم حتی خالم تو همون خانواده هست خانواده مهربونی خون گرمی هستن ولی چه کنم حس غریبی دارم هنوز

2706