2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خودشو در حد دختر نمی بینه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2731

اعتماد به نفسشو ندارن که حس کنن میتونن مردش باشن و ساپورتش کنن. دوست دارن زن یکمی پایینتر باشه که بتونن براش مردونگی و حمایت نشون بدن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2738
چون باید سگ محلشون کرد ..فک میکنه تو چیز خاصی نیستی..چون عقده ای عستن باید ادمشون حساب نکنی

درسته اگه خودتو نگيري و پررو شده باشه جوري كه فك كنه عادي هستي بايد چيكار كني كه باز مث قبل شه؟؟

و اینکه خیلی عالی باشی و همزمان خاکی باشی برای مرد، این حس رو بهش میدی که اگه اون انقدر ع.ن خاصیه که ادمی مثل تو بهش بها میده، پس بازم هستن بهتراز تو که بهش پا بدن.

کم کم این بهش القا میشه که لابد اونه که خیلی خوبه که تو حاضر شدی بهش بها بدی

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2706