2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من توی توییتر عکسمو تا چند سال عوض کردم شاید ببینه ولی الان دیگه خیلی سال برام منم نیست گاهی فک میکنم چه جوری برام نیست 

خوب من ازدواج کردم دیگه شاید واسه همین اصلا به هیچ جام نیست

بله 

لینک پیام ناشناس بود ، بقیه رو هم هاید کرده بودم این فقط ببینه و جواب بده 

که دید و جواب داد و همون شب تا ۴ صبح بیدار موندیم و چند ساله باهم در ارتباطیم

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
2740

خیر

از این کارا دوست ندارم

طرف باشوهرش دعواش‌میشه عکسا شوهرشو حذف میکنه پروفایل غمگین میزاره همه میفهمن تو زندگیش چ خبره 

من با شوهرم در حد مرگ هم دعوا کنیم از رو پروفایلمو اینا کسی نمیفهمه

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
اخی🤭😁 دام گذاشتی خخخ

خودم هم فکر نمی کردم ، جواب بده 

بیشتر یه جور سرگرمی بود که حالا امتحان کنم ببینم چطوری میشه 

کاربر freinds سابق هستم :) رفیق میشه یه صلوات برا آقا صاحب‌ الزمان بفرستی🥺💚 ما مازندرانی ها به دختر می گیم کیجا اما وقتی می خوایم دخترمون رو با پسوند عزیز ، جان ، نفس یا ... صدا کنیم و قربون صدقه شون بریم میگیم دِتِر 🥲🫀  مامان و باباهای مازندرانی خیلی  به دختر هاشون میگن  این کاربری دست چند نفر است
قبلا یکی رو خیلی دوست داشتم و تمام استوری هام یا پروفایل هام‌برای اون بود رابطه مون لانگ بود وخیلی ...

عزیزم🥺🥲

مهم اینه تو عشق رو تجربه کردی هر چند معشوق جالبی نبود

عشق آدمو می‌سازه بزرگ می کنه تو هم بزرگ و ساخته شدی مث الماس

امیدوارم با همسرت عشقی هزاران بار فراتر و زیبا تری تجربه کنی 

شمام برام دعا کن

2706