2737
2739
عنوان

خدا شده تو سرم بیاین ی قرص بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نمیتونم تصورم کنم من انقدددددددد این بچم اذیت کرده ک بیشتر وقتا ارزوی مرگ داشتم هنوز نتونستم درست بخابم ی مسافرت برم بچه اولم بعد یکسال باردار شدم هنوز با خودم میگم زود بوده

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
2728
برم دکتر واسه سقط دارو میدن ادم اذیت نمیشه ی دختر سه ساله دارم 

ناشکری نکن گلم

می‌دونم شاید کلی مشکل داری ولی یه آشنایی می‌گفت سر بچه اولم کلی سختی کشیدم گفتم ان شاءالله دیگه باردار نشم

چند سال دوا دکتر کرد دیگه باردار نشد تازه بچه اولشون هم در اثر بیماری فوت شد

الان از پرورشگاه بچه آوردن

الهم عجل لولیک الفرج

من پسرم دوسالو نیمه بود دخترم بدنیا اومد

اینقدر کمکم میداد با بچه صحبت میکرد سرگرم شه من کارامو کنم

لباسو مای بیبی میوردو...

البته به رفتار خودتون بستگی داره شرایط

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
برم دکتر واسه سقط دارو میدن ادم اذیت نمیشه ی دختر سه ساله دارم 

بهترین فاصله زمانی بین بچه هاتون هست 

این کار رو نکنی قطعاااا پشیمونی داره 

من اتفاقا شرایط شما رو داشتم تازه برای فرزند سوم که خداخواسته بود 

انقدررررررر مطمئن بودم که باردار نیستم که دو هفته پریودم دیر شده بود اصلااااا شک هم نکردم و میگفتم برا استرس و هورمون واینحو  چیزاس و چقدررررر شوک شدیم منو همسرم  

و الان پسر قشنگم نزدیک دو سالشه خدا رو هزاران بار برای اومدنش شکر میکنم  

با اینکه در شرایط فشار مالی و روحی شدیدی بودیم ولی معجزه ها شد 

من واقعا نه جسمی نه ذهنی نه مالی امادگی بچه رو ندارم الان از بس گریه کردم فشارم افتاده دلم میخاد بزنم شوهرمو دو نصف کنم

2738
اصلا نمیتونم تصورم کنم من انقدددددددد این بچم اذیت کرده ک بیشتر وقتا ارزوی مرگ داشتم هنوز نتونستم در ...

عزیزدلم میدونم بچه داری بی نهایت سخته ولی باور کن بزرگ که بشن لذتشم بی نهایته

خدا بعضی وقتا میخواد یه سختی بزرگ به ادم بده ولی به پاداش یه کار خوبی که کردیم بجای یه سختی بزرگ یه سختی شیرین میذاره سر راهمون

سختی شیرین سر راه شما بچه ناخواسته است حواست باشه اگ نپذیریش یک وقت میبینی یه سختی تلخ بزرگ چایگزینش میشه

ی هفتس سر درد دارم از شوخی میگفتم نکنه باردارم با سزگیجه دو بارم خاب ذیدم باردارم سر بچه اولم خاب دیدم باردارم الان باز شوهرم فرستادم بی بی چک گرفته زعفران زیاددددد بخورم سقط میشه

ی هفتس سر درد دارم از شوخی میگفتم نکنه باردارم با سزگیجه دو بارم خاب ذیدم باردارم سر بچه اولم خاب دی ...

واقعا سختی داره بچه داشتن ولی 

نمیدونم مذهبی هستین یا نه و اعتقادتون چی هست ولی برنامه زندگی پس از زندگی قسمتی که در مورد سقط فرزندشون میگفت رو از اینترنت ببینین گلم 

منم زمانیکه که فهمیدم باردارم خیلیییییی گریه کردم و چقدر دمنوشایی خوردم که باعث سقط میشد و زعفران و چیزای مختلف ولی یعد از چند روز کنار اومدم با خودم و زمانیکه سونو‌رفتم از خودم و خدا و نی نی تو‌دلم بخاطر فکرا و رفتاراک خجالت کشیدم و معذرت خواهی کردم 

2706