2733
2734
عنوان

خدا شده تو سرم بیاین ی قرص بگین

700 بازدید | 39 پست

ی هفتس از پریودیم گذشته الان تست گذاشتم دوتا خط افتاده دارم میمیرم انقد گریه کردم اصلا شرایطشو ندارم تورو خدا نگید گناه دارم 

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا

اصلا حتی فکرشم نکن 

خدارو شکر کن

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امضات چی میگه

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
آخرین پریود کی بود

29ماه قبل پریود شدم از اونجایی ک هیچ وقت پریودیام منظم نیست احتمالا 5م شاید خوب شده باشم

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
2740
برم دکتر واسه سقط دارو میدن ادم اذیت نمیشه ی دختر سه ساله دارم 

نکن عزیزم منم میخواستم این کارو بکنم الان روزی هزار مرتبه خدا رو شکر میکنم بخاطر وجودش

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
برم دکتر واسه سقط دارو میدن ادم اذیت نمیشه ی دختر سه ساله دارم 

اخی چه خوب یه همدم برای دخترت داره میاد

سفط نکنیا

من الان دخترم سه سالشه نینیم اومده با همه سختی ای که داره لذت دنیارو میبرم محبت دخترمو نسبت به نینی میبینم

2706