2737
2734
عنوان

مادرشوهر و خواهر شوهرم خرابن

| مشاهده متن کامل بحث + 9834 بازدید | 172 پست
باشه گلم ولی بازم درست نیست اینجوری بگی زشته

چجوری بگم خوبه؟ صیغه بهترین شکلشه.و اینم بگم فوق العاده پول دوستن.اینقدر بکش هستن که نگو.قشنگ ببیننت یه چیز کوچیکم حتی اگه بتونن ازت میکنن میرن میزنن تو خونشون.قشنگ میگن بده به من‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه جهیزیه، شوهر من رفته بود جعبه ابزار برا خودش خریده بود اومد گفت من اینو خریدما اما اجی گفت نباید میخریدی زنت باید بیاره.گفتم وا دیگه جعبه ابزار به من چه.گفت دیگه جز وسایل خونس.نمیدونی با من چکار کردنا

2728

لباس عقدمو هنوز درنیاورده بودم اومدم اتاق عوض کنم دیدم خواهر شوهر و خالش رفتن سر کادوها.از پاکتا دراوردن و دسته کردن گفت به شوهرم بیا پول مسافرت عروسیتون جور شد دیگه عروسی نمیخواد بگیرین

زنگ زد مادرشوهرم گفت چرا نمیزنیش بشینه سرجاش.اینم هی گفت مادر من مادر من میدونی تا حالا چند بار زدمش؟ شما باشید جای من چکار میکنید؟هان؟ هنوزم من عروس فوضولی ام؟ 

2740
زمانی که عقد میخواستن بخونن گفتن دوماد خونه داره.بعد گفت نداره مال خودمه میخوام بدم اجاره

شوهره باید ازش میگرفت چه سادن شوهرای ما

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
ولی من فکر میکنم ساده نیست و تبانی کردن.چون تو مهریه من اومده که داماد باید دو دنگ از خونه ای مه خری ...

حدست درسته

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
هر دوشون طلاق گرفتن.خواهر شوهرم دو بار طلاق گرفته.از سال اول با شغل خواهر شوهرم که ماساژور مردا بود ...

اگه شوهرت مثل اونها نیست کاری نداشته باش .خوب بنده خدا چی بگه .بگه صیغه میشن ول کن زندگیت رو بکن ولی اگه شوهرت هم لغزش داره یه داستان دیگست

2706