2737
2739
عنوان

چت من و خواستگار سابقم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 292140 بازدید | 1013 پست
نه اتفاقا از این که التماس میکنه و نمیتونم براش کاری کنم عذاب میکشم روح و روانم ریخته به هم،معده م ...

عذاب وجدان نداشته باش خیلی زبون بازه،عذاب وجدان فقط برا خودت داشته باش،تو فقط میتونی خودتو خوشبخت کنی نه هیچکس دیگه حتی نزدیکترین هاتم نمیتونی خوشبخت کنی فقط مسئول زندگی خودتی مسئول راضی نگهداشتن خودت مه راضی نگهداشتن بقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یه سوال:

برا خواستگاراتون طبقه گفته خودش، چطور یه عالم خاطره خوش میسازید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
2742
2740

سوالی ک پیش میاد اینه که 

چجوری یه مَرد رو تا این حد عاشق خودتون میکنید ؟😐💔

برا من داغون تررررررین خواستگار  هم شرط میزاره 😐🤣

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
فقط یه سوال: برا خواستگاراتون طبقه گفته خودش، چطور یه عالم خاطره خوش میسازید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ...

اون یارو زر میزد بابا 

میخواد مخ این دختر بزنه دو فردا دیگه کار از کار گذشت بزنه تو سرش 

استارتر میگه کلی تفاوت فرهنگی و عقیدتی و ....داریم و تازه اهل مشاوره هم نیست استارتر تکی رفته اون نیومده

معلومه از کدوم قماش ادماست دیگه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اول اینکه یه خواهش ازت دارم فقط این تایپک رو ببند و دیگه ادامه نده و اسکرین شاتی نزار  چون هست ...

ببین شما کل تاپیک استارتر اصلا نخوندی که چه توضیحاتی به بقیه داد 

اول اینکه استارتر گفت این مدت از طرف استارتر محبت انچنانی نبوده اون اقا صرفا معرفی شدن استارترم فهمیده کلا تفاوت فرهنگی مذهبی و ...دارن بعد جواب منفی به خانواده اش ابلاغ کردن چند بار طرف قبول نکرده و هی پیام میده 

استارتر هم یه بار بلاک کرده 

ولی از اونجایی که این سبک مردای زبون باز میخوان با زبون و حس ترحم خودشونو به هدفشون برسونن هی از این حرفا میزنن ایشونم یه دختر ساده بی تجربس که نمیدونه این سبک ادما تا جدی باهاشون برخورد نشه بس نمیکنن و هی استارتر از موضع ترحم و لبخشید و معذرت میرفت جلو و ژرفم هی ادامه میداد ولی همین که جدیت استار دید سریع خودشو جمع کزد بلاخره 

این سبک ادما برای عشق تلاش نمیکنن برای غرورشون که تلاش میکنن چون میخوان هر چی خواستن داشته باشن حتی برای عشق تلاش نمیکنن 

استارتر میگه گفتم مشاوره گفت قبول ندارم و نیومد و من تنها رفتم 

اینا همش از بلوغ استار که مبدونه نباید عین دختر بچه ۱۶ ساله اسیر زبون مردا بشه 

وگرنه من همین الان چند تا مرد میشناسم زمان مجردی شیدای اون دختر بودن ولی بعد ازدواج خیانت کردن 

این دست مردا غرورشونو پشت زبونشون قایم میکنن 

از من به همه نصیحت مرد زبون باز دورش خط بکشید 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اول اینکه یه خواهش ازت دارم فقط این تایپک رو ببند و دیگه ادامه نده و اسکرین شاتی نزار  چون هست ...

درسته مسخره کردن و تهمت زدن به این آقا اشتباه بوده هیچکی ازدل آدما خبر نداره 

شاید واقعا عاشق شده این مهرطلبی که از اسی دیدیم و طرز بیان احساساتش امکانش هست همینجوری موقع آشنایی برخورد کرده باشع گرم و صمیمی و....  

ولی اینکه بخواد سر این قضیه عقل و منطق شو کنار، بزاره و عیب های طرف نبینه و یا تفاوت های مهم بین شون نبینه یا اینکه میگه به دلم ننشسته و خودشو فدا کنه کاملا اشتباهه، آخر وصلت این مدلی از سر ترحم یا عذاب وجدان چیز جالبی بیرون نمیاد 

چه مکالمه ی رو مخی

با خواستگار که اینجوری حرف نمیزنن

فقط میگفتی لطفا بیشتر ازین کار رو سخت نکنید جواب من هنچنان منفیه امیدوارم فراموش کنید و دیگه سراغی نگیرید اینطوری برا هردومون بهتره خیر پیش بعدم بلاک و تموم.ازین ننه من غریبم بازیای پسرا متنفرم

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2706