2737
2734
عنوان

چت من و خواستگار سابقم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 292377 بازدید | 1013 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۲۷ اون ۳۰

وای خدا هم سن منی ولی خیلی بچه ای ورا نمیتونی قاطع باشی 

ببخشید اینو میگم ولی چقدر خندیدم به پیاماتون برای هر جفتتون زوده ازدواج کنید رو خودت کار کن قاطع بودن عزت نفس داشتن و درست صحبت کردن رو یاد بگیر

فکر کردم یک دختر ۱۴ ساله و یک پسر۱۷ ساله بهم پیام دادن 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

استارتر تو بیشتر از اون گریه کردی که 😑

ی جور حرف زدی انگار تو هم خیلی عاشقش بودی از هم جداتون کردن 😐

جوابت منفی بود دیگه چرا اینقدر خودتو کوبیدی !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
ولی اسی خوشبحالت یکی اینجوری التماست میکنه😂👩‍🦯

من باشم

احساس غرور میکنم😂😂قیافه میگیرم

محل نمیدم😐

ولی اخرش اگه وصلت سر بگیره 

یه حا حسابیییی احساسشو پر از اقتدار وخاص میکنم ولی غیر مستقیممم

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2740

اسی پستاتو خوندم خدایی خیلی ادم جالبی هستی و انتقاد پذیری ولی این از اوناس ک بهش دل بسوزونی و اوکی بدی خرش از پل گذشتتته و باید ب خودت دل بسوزونی از اوناس ک با ترحم وارد رابطه میشی فردا پس فردا خیانتم میکنه بهتو و بدتر میسوزی

بلاکش کرده بودم،یه مدت خبری ازش نبود از بلاکی درش اوردم و ازش معذرت خواهی کردم دوباره شروع کرد خو ...

خدایی تا حالا ندیده بودم کسی بخاطر جواب رد بره از خواستگارش معذرت خواهی کنه 😕

مهرطلبی ،خوشت میاد بیاد اینجوری التماست کنه 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706