2737
2734
عنوان

پسر فامیلمون گفت اووه از منم بلندتری اینم قده تو داری اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 82 پست

پشمام ۱۷۰ کجا خیلی بلند و غیر نرماله😐😐

اصا اون پسری ک از ۱۷۰ کمتره اون خودش کوتولس،مشکل از پسرس ن تو😐😂😂

یه چیز بگم ،همیشه اون چیزی ک خدت ازش بدت میاد رو انگار انتقال میدی  ب بقیه و بقیه هم مسخره میکنن،ما از ناخودآگاه ذهن با بقیه ارتباط داریم

من یه همکلاسی داشتم قدش خیییلی بلند بودو چاق و هیکلی همیشه همه رو مسخره میکرد بخدا میگف هرکی میگه من بدم دستش ب قدم نمیرسه😐همه چی بستگی ب اعتماد ب نفس خودته

عسیسم اصطلاحمه عسیسم...)شکست عشقی خوردی بیا با من بحرف مشاور شکست عشقیم من🥺😂💔
شماره پای ۴۰ مگه بزرگه؟ من ۳۹ ام خواهرم ۴۰ اتفاقا خواهرم کوچولوعه هم قدش متوسطه هم لاغره

ما فامیلی همه شماره پاه چهل ..جز چندتا که به مادری هاشون رفتن...دوتا از دختر عمو ها قد بلند و چهار شونه اند...وقتی باهم بریم جایی یکم حس بد میگیرن 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدت برای یه دختر خیلی خوبه.. 

ولی خیلییی بلند نیستی🤔🤔🤔 شاید اطرافیان قدشون کوتاه هس

به هرحال برو دکتر تغذیه و وزنت رو بالا ببر.. بااین قد اگه چاقتر بشی یه اندام خیلی خوشگل میسازی

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2731
بالاتر توضیح دادم من علاوه بر قدبلندیم لاغرم هستم و تقریبن هیچ برجستگی ندارم

بجای مرثیه خوندن برو باشگاه ی اندام توپ درست کن برجستگی داشته باشی

این چرت و پرتا چیه میگی الکی؟

من قدم ۱۶۸ بازم راضی نیستم میگم کاش ۱۷۰ بودم بعد تو اون پسر فامیلتونو نرمال میدونی خودتو آنرمال؟ اون تو پسرا ب معنای واقعی کلمه کوتوله محسوب میشه

مشکل از اون بوده ن تو

ما فامیلی همه شماره پاه چهل ..جز چندتا که به مادری هاشون رفتن...دوتا از دختر عمو ها قد بلند و چهار ش ...

ما هم همه ۴۰ هستیم تقریبا

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

سلام عزیزم

قدت خیلی هم نرماله

من 185 قدم هست با سایز پا 40-41 و لاغر هم هستم

از بچگی توی خانواده تا اجتماع همیشه مسخره میشدم 

از 2 سال پیش شروع کردم تراپی و مشاوره رفتن

چیزی که درون خودم ایراد میدیدم الان به نقطه قوتم تبدیل شده

ادما متوجه نیستن که حرفی که از سر نادونی یا حسادتشون زده میشه چه تاثیری روی ادم میزاره

من از وقتی که نسبت به خودم احساس خوب دارم دیگه تیکه های مردمو نمیشنوم و خیلی کم شده 

2740