2737
2734
عنوان

پسر فامیلمون گفت اووه از منم بلندتری اینم قده تو داری اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 82 پست
من حدودای 170 ولی بخاطر لاغریم، کشیدگی دستام و هیکلم و اینا 190 دیده میشم باور کن یه دفعه خانومه م ...

عزیزم من قدم ۱۷۲ ائه ولی هیچ وقت همچین حسی پیدا نکردم یکم وزن بگیر به حرفای بقیه توجه نکن هر چی باشی این ملت یه زری میزنن

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

من 160ام بخدا دوس داشتم170بودم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حدودای 170 ولی بخاطر لاغریم، کشیدگی دستام و هیکلم و اینا 190 دیده میشم باور کن یه دفعه خانومه م ...

وزنت رو زیاد کن رژیم چاقی بگیر به متخصص مراجعه کن اینقدد رو خودت عیب نزار عزیزم

قدت کاملا مناسبه فقط معلومه خیلی لاغری که اینقدر بلند بنظد میای 

شماره پات هم عجیب نیست 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

اگه قدت ۱۷۰ عه اونقدم بلند نیستی

یعنی بلنده ولی بلند نادر نیست که تو چشم باشه

خیلی از دخترا همین حدود ۱۷۰ هستن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731

وا😐 من الان قدم ۱۷۴ هست والار برخورد بهم اخر متنتو خوندم... 

من خودمو به ادم خوشتیپی میدونم که پسرای ایرانی برام کمن... حس میکنم باید سوئد دنیا میومدم... 

اما متن تورو خوندم یجوری شدم

عزیزم منم قد بلند و کشیده هستم  قدت بگو چنده با هم صحبت کنیم

بالاتر توضیح دادم

من علاوه بر قدبلندیم لاغرم هستم و تقریبن هیچ برجستگی ندارم

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
2740

امکان ندار قد آدم ۲۰ سانت بلندتر به نظر برسه مگر تو عکس و فیلم 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
بالاتر توضیح دادم من علاوه بر قدبلندیم لاغرم هستم و تقریبن هیچ برجستگی ندارم

تو قدت اوکی هس مشکلت اندام هس برو باشگاه و دکتر تغذیه اوکی میشی

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
وا😐 من الان قدم ۱۷۴ هست والار برخورد بهم اخر متنتو خوندم...  من خودمو به ادم خوشتیپی میدونم ک ...

شاید شما قد و وزنت تناسب داره مث من بدشکل و تو ذوق زن ب نظر نمیای

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

عزیزدلم هیچ خانم ۱۷۰ سانتی ۱۹۰ دیده نمیشه. اصلا تا حالا کسی دیدی ۱۹۰ باشه اصلا قابل مقایسه نیستن.

من حدس میزنم از شهری باشی که مردمش قد کوتاهی دارن یا اطرافیانت اینجورین. 

۱۷۰ تو شهر ما ی قد معمولی رو به بلند هست برای خانم.

حتما کم سن هستی که اینجوری فکر می‌کنی.

من قدم از تو خیلی بلند تره ولی هروقت ناراحت میشم ب این فکر میکنم که بدن سالمی دارم و هزار بار خدارو شکر میکنم

2706