2737
2734
عنوان

پسر فامیلمون گفت اووه از منم بلندتری اینم قده تو داری اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 82 پست
حالا قدم نیست که فقط دستام خیلی کشیدس گردنم انگشتام  کشیده و لاغر

وزنت رو زیاد کن

به متخصص مراجعه کن عزیزم

تنها مشکلت لاغری زیاده گلی

آون پسر کوتوله بوده که بهت گفته از منم بلندتری پسر نرمال قدش بالای ۱۸۰

بخدا قدت خیلی خوبه نه خیلی بلنده نه خیلی کوتاه بهترین قد برای یه خانم همینه

من 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حدودای 170 ولی بخاطر لاغریم، کشیدگی دستام و هیکلم و اینا 190 دیده میشم باور کن یه دفعه خانومه م ...

🙄 من ۱۷۵ هستم و‌ شماره ی پام ۴۰/۵ 

هرگز این احوالی که شما تجربه کردید رو تجربه نکردم 

2731

چه استانداردهای اشتباهی برای خودت ساختی 

قد بلندی ربطی به زنانگی و ظرافت نداره 

همین اخلاق ها که مدام بدنمون رو بکوبیم زنانگی رو کم میکنه 

و نه قد

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2740
بالاتر توضیح دادم من علاوه بر قدبلندیم لاغرم هستم و تقریبن هیچ برجستگی ندارم

خب وزن تو ببر بالا. برو بدنسازی خیلی موثره. بعد احتمالا بد لباس می‌پوشی جوری که خیلی بلند بنظر میای.

در کل مشکلت قد نیست هیکلتو درست کن

منم قدم ۱۷۰ عاشق قدم هستم  عزیزم تموم مدل های جذاب  ۱۷۰ ب بالا هستن  پسر فامیلت قدش ...

قبلنا تیکه میپروندن جواب میدادم

الان فقط پلکامو میزارم رو هم ، چون میبینم دارن راست میگن

چی میخوام بگم😔

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
شاید شما قد و وزنت تناسب داره مث من بدشکل و تو ذوق زن ب نظر نمیای

چاق شدن که دست خودته برو درستش کن... نگفته نمانده که منم پامو هست این خدایی رو مخمه یا مثلا کفش پاشنه بلند عقدش مونده تو دلم... اینجور حرص خوردنا اره زیاده 

اگ ۱۷۰ هستی داری شلوغش میکنی 

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
من حدودای 170 ولی بخاطر لاغریم، کشیدگی دستام و هیکلم و اینا 190 دیده میشم باور کن یه دفعه خانومه م ...

اون پسر فامیلتون. کوتاه. بوده

۱۷۰. شما.عادیه

بخصوص اگه دهه. هشتادی باشی.

شما کنار یه اقای ۱۸۰ ۱۹۰. یه زوج. زیبا. میشی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
شماره پای ۴۰ مگه بزرگه؟ من ۳۹ ام خواهرم ۴۰ اتفاقا خواهرم کوچولوعه هم قدش متوسطه هم لاغره

موافقم شماره پای۴۰ به قد ۱۶۵ به بالامی خوره بزرگ نیست 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2706