2737
2734

دیدم دخترم بدو بدو رفت تو اتاق شلوار دیگه بپوشه ۵ونیم سالشه! گفتن چرا شلوار عوض میکنی گفت عمو گفته این شو. رته عیبه تو پات برو عوضش کنم😏😤😤😤 چقدرررر بدم اومد از حرفش.  من همیشه تن دخترم تیشرتو شرتک میکنم یه چیز عادیه.

دخترمم رفت یه شلوارک دیگه پوشید🤣 حالم جا اومد 

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

عب نداره شاید شوخی کرده به دل نگیر

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

😂😂😂بچه ست اشکال ندارههه

فکر کردم بزرگه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

وقتی میبینی توجه یه جنس مخالف و جلب کرده عقل حکم میکنه یکم بیشتر بپوشونیش

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤 تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

خب راستش من به عنوان یه مادر با حرف برادر همسرتون موافقم.

واقعا لازم نیست دختر یا پسر تو هر سنی که باشن.. همچین لباسی جلوی هر مهمونی بپوشن حتی اگه اون مهمون عموشون باشه .

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
2706