2737
2739
عنوان

مادرشوهرم گفت من بخوام پسرم طلاقت میده!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 72 پست
ینی میگفت اینکه زندگیتون خوبه بخاطر منه

اهمیت بهش نده و یه حرفایی و با سکوت و لبخند بگذر...آی اتیش میگیره

الهی همیشه خوب و خوش باشید

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

مادرشوهر خوب کمه

برا منم تو ظاهر خوبه اما آدم نیست

من خونریزی دارم بهش گفتم چون خوابیده بودم پرسید میگه حتما داره سقط میشه😑 گفتم مامان تو دیگه نگو که میگه نه ایشالا که نشه بعد الان هر روز زنگ میزنه به شوهرم میگه چی شد بازم خونریزی داره؟ به شوهرم میگم این منتظر چیه؟ میگه نگرانه گفتم نگرانه به خودم زنگ بزنه حالمو بپرسه می ترسه من شادی تو حرفاشو متوجه شم. چند روز پیش میگه میخواستم برا بچه یه ست نوزادی بگیرم گفتم صبر کنم حالا ببینم چی میشه😒

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد خودتو شوهزت باهم خوب باشین تا  جررررر بخوره

با سیاست شوهرت رو بکش سمت خودت

بش بگو یبار  دیگه گفت جوابشو میدم اونروز بخاطر تو هیچی نگفتم مامانت فکرکرده ما زندگیمون رو هوا بنده نمیدونه سفت زندگیپون رو چسبیدیم  و هدفمون دخترمونه

نمیدونم خلاصه 

غیرتیش کن

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم  از قدیم گفتن دوری و دوستی! من واقعا نمی فهمم چرا روزشماری می‌کنی که مادرشوهرت دعوتت کنه ...

بخاطر بچم میگم.بعد اینکه اون توقع داره من اینجوری/باشم زنگ بزنم دعوت کنم بگم پاشین بیاین.بارها اینکارو کردم.ولی از بعد این صحبتش نمیتونم

و میبینم خودش یکبار هم با من اینجور نبوده حتی شش ماهم ما نریم نمیگه بیاین محبت نداره

2731

کم محبتی به عروس که ذات خیلی از مادرشوهرهاس.

ایشون مثلا میخواسته بگه من همه کاره ام و بزرگتر و .... 

من جای شما بودم حتما همونجا میگفتم شوهرم رو صدا بزنه و این حرف رو جلوش بگه.و عکس العملش رو ببینه‌.

همچین موضوعاتی که پیش میاد بغض نکن و تو خودت نریز حتما توی همون جمع حلش کن. اینطوری نابود میشی دختر. 

از عید تا بحال تو ذهنته و الانم داری بابتش زجر میکشی‌. 

انقد خودتو شوهزت باهم خوب باشین تا  جررررر بخوره با سیاست شوهرت رو بکش سمت خودت بش بگو یبار & ...

جدیدا فهمیدم آنقدر به زندگیمون چشم داره.هر وقت میفهمیه بیرونیم یا مسافرت. زهر تنمون میشه....

بخاطر بچم میگم.بعد اینکه اون توقع داره من اینجوری/باشم زنگ بزنم دعوت کنم بگم پاشین بیاین.بارها اینکا ...

دعوتش نکن بهش کم محلی کن مثل خودش 

برای دخترت هم خودت جوجه درست کن یا ببر خونه مادرت جوجه درست کنید باهم لذت ببرید 

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...

رابطه رو کمرنگ کن فقط 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2740
جدیدا فهمیدم آنقدر به زندگیمون چشم داره.هر وقت میفهمیه بیرونیم یا مسافرت. زهر تنمون میشه....

فقط چشمت رو شوهرت و زندگیت زوم باشه ب شوهزت بفهمون تو ی تیمین باقی اضافین 

بش تلقین کن 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم محبتی به عروس که ذات خیلی از مادرشوهرهاس. ایشون مثلا میخواسته بگه من همه کاره ام و بزرگتر و .... ...

خیلی ازش بدم میاد دیگه.بارها حرفش اومده تو ذهنمو گریه کردم

یبار دیگم آخه جلوی شوهرم گفت

دخترم به شوهرم گفت بابا زن بگیر

شوهرم گفت که من دارم که

بعد مادرشوهرم گفت اوو این از خداش بگیره

منم ب شوهرم گفتم اره از خداته؟؟؟؟

شوهرم گفت نبابا.

بعد مادرشوهرم خندید شوخیه ولی واقعا از خداشه۶ دیگه کی بدش میاد  

کلا زنه بیعقل و نفهمیه

فقط چشمت رو شوهرت و زندگیت زوم باشه ب شوهزت بفهمون تو ی تیمین باقی اضافین  بش تلقین کن

مرد خوبیع بیشتر با منه ها

ولی یهو اون وسطا دلش برا مادرش میسوزه برمی‌داره مثلا میاره مسافرت  

دعوتش نکن بهش کم محلی کن مثل خودش  برای دخترت هم خودت جوجه درست کن یا ببر خونه مادرت جوجه درست ...

نکردم دیکه حتی زنگش نمیزنم 

بخدا قبلا زنگ میزدم بیان شام ناهار عصرونه میگفتم چرا تو خونه نشستین‌.چقدر احمق بودم‌حالا الان با دخترم تو خونه نشستم به هیجاش نیست

2706