2733
2739

نه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نه آخه راهنمایی میکنی ؟

اگه فقط بخاطر علاقه میری خوبه ولی عزیزم چند وقت دیگه سرکار نمیخوای بری؟ 

این رشته بازارکار نداره خوب نیست فقط وقتتو هدر میدی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2738
[QUOTE=336843166]همونی که دوستان گفتند اگر انسانی هستی تا وقتی رشته هایی مثل مدیریت و وکالت و حسابدا ...

اهداف آدمها با هم فرق داره

هدف من به شخصه اینه برم وقتمو صرف رشته ای بکنم که بتونم به واسطه اون رشته ی شغل خوبی داشته باشم و به درآمد برسم

البته اگر وضع مالی خیلی خوبی داشته باشم دیگه همچین دیدی نخواهم داشت و با خیال راحت میرم دنبال علاقم

شما هم اگر پول و شغل نمیخوای برو بخون

گلم یه ادکلن خوب معرفی کن بوی تندی نداشته باشه بوی تمیزی بده قیمتشم مناسب باشه

بوی تند نداشته باشه 

ولنتینو .دیور. مای وی . یارا . دلینا . کلود

کلود و مای وی و یارا قیمت مناسبن