2737
2734
عنوان

مادر عروسمون پاگشامون کرد🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 4611 بازدید | 101 پست
ن هرکی دلش میسوزه خودش بلندشه فرقیم نداره عروس یا خواهرشوهر من برم جایی مامانم بلندشه کار کنه سریع ...

صاحب خونه وقتی یکیو دعوت میکنه حتی نباید بزاره مهمون کمک کنه حالا بعضیا شعور سرشون میشه یه تعارف میکنن این خانم هم مهمون عروس و مادرعروس بودن نه مهمون دخترشون حداقل میتونست به مادرشوهرش کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا ما هر جا بریم مادرم کلی تعارف میکنه من ساکت میشینم آخرش منو بلند میکنه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

تایپکات کلا راجب عروس جاری . باهمه مشکل داری انگار جاری کرم داره عروستون ظرف نمیشوره همه ک مشکل ندارن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2740

شما خودتون چرا نرفتی کمک مادرت؟؟یا ظرفارو از دستش بگیری؟

پس کی بشوره خانواده بیچاره عروس؟ که از صبح تا شب تدارک غذا و پذیرایی دیدن خستن نمیشه که اونا بشورن 

باید عروستون با شما یا بقیه خواهرتون میشستن

درسته کارشون اشتباه بوده نباید مادر عروس قبول میکرده چون زشت بوده مادرتون ظرف بشوره

ولی خب میگی خواهر عروسم اومده کمکش

پس‌مقصر خودتونید خودت باید میرفتی با خواهر عروس میشستی تا مادرتم خجالت نکشه بشینه