2737
2734

انحراف داشتم 

عمل زیبایی هم انجام داد

یعنی هر دوش

پدرم مخالف بود خودم رفتم وقت گرفتم

الان مادرم همش به دروغ میگه دکتر کاری برا دماغت انجام نداده پدرمم میگه داغون کردی خودتو

الان گچ رو بینیمه به حدی حرص خوردم دماغم کلی درد گرفته

مامانم میگه ی چیزی داخل بینیته مشخصه اونو برنداشته

راه تنفسم ازاده میتونم نفس بکشم

الان ۳ روزه عمل کردم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

عکسه چندشه 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خوب مگه اولش چیز توش نمیکنن بعد با گچ که باز کنی دربیارن

نه دیگه اونو قبلا انجام میدادن

الان اسپیلنت میذارن ی لوله سیلیکونی ک میتونی نفس بکشی

اون زائده ای ک سمت چپه

تامپونو برداشتی شاید اون پماده حالا الان ک مشخص نمیشه تا یکسال بینی ورم داره یعنی نتیجه نهایی یکسال بعد مشخص میشه رفته رفته تا یکسال کل ورمش میخوابه 

درضمن بنظر طبیعی میاد که قشنگه بنظر من نیم رخم میدی؟

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
تامپونو برداشتی شاید اون پماده حالا الان ک مشخص نمیشه تا یکسال بینی ورم داره یعنی نتیجه نهایی یکسال ...

بیشتر گیر خانوادم رو تنفسمه میگن بعدا نمیتونی نفس بکشی

تازه من ب نسبت بقیه عملم خیلی اسون بود راحت هوشیارمو بدست اوردم 

الان ورم صورتم خوابیده کبودیش رفته 

2706