2733
2734
عنوان

ی دختر ۱۴ ساله ک شوهر کرده به یه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 42 پست
دلیلش تجاوز بوده.  ولی الان دختره جدا شده و دوباره میخاد ازدواج کنه  اونی ک میخوادش بر ...

اون دختره کیت میشه؟😐

موضوع تجاوز رو مطرح کنه

چون ازدواج کرده.بازم اگ ازدواج نکرده بود میتونس با ترمیم خودشو نجات بده و صداشم درنمیاورد

یهویی جوگیر شده فکر کرده شوهر چیه

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیلش تجاوز بوده.  ولی الان دختره جدا شده و دوباره میخاد ازدواج کنه  اونی ک میخوادش بر ...

اصلا نگه تجاوزو 

بگه خانوادم مجبورم کردن پسره چرب زبونی کرده گولم زده

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2728
تجاوز؟ نه اصلا نباید بگه یجورای از چشم شوهرش میوفته همون بهتر بگه ازدواج کردیم دیدیم بهم نمیخوریم طل ...

درست میگن این دوستمون از گذشته اش بگه زندگیش خراب میشه خودشم که مقصر نبوده همون بگه خوانواده اش مجبورش کرده بودن 

2740
چرا میخواین بگین؟!  که چی بشه جایزه بگیره  یا نوازش بگیره واقعا چرا همه چیزو میگین

خوب اگر نگه. شوهر جدیده با خودش نمیگه حتما ی عیبی داشته ک تو سن کم با ی پسر سن بالا ازدواج کرده ؟  خو بدتره

و خدایی ک بشدت کافیست ...

حتی اگه اون پسره عاشقشم باشه.. نباید تجاوز و بهش بگه

فقط میتونه بگه ازدواج کردم و بچه بودم و نقهمیدم.... الان پشیمونم و طلاق گرفتم.. فقط همین 

مایه اصل و نصب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شمع شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
میشه بگید چرا ؟ 

یک:مردا دوست ندارن زنشون ضعیف باشه اکثرا سلیطه دوست دارن

دو:مرد اگه بفهمه زنش جز خودش هیچ حامی و تیکه گاهی نداره هرکاری دلش بخواد میکنه حتی خیانت

سه:ممکنه طرز تفکر مرد خوب نباشه و دخترو مقصر بدونه بگه تو لباس باز پوشیدی تحریکش کردی و صدتا زر زرای دیگه 

چهار:چرا باید ضعف خودتو نشون مرد بدی که چی بشه واقعا؟

2706