2737
2734
عنوان

ی دختر ۱۴ ساله ک شوهر کرده به یه ....

1003 بازدید | 42 پست

بچه ها چ دلیلی داره که یک دختر تو سن ۱۴ سالگی با ی مرد ۳۵ ساله ک فقیر هم هست ولی اشنای نزدیکع ازدواج کنه و یکی دو سال بعد جدا شده باشه ؟ 

حتی دختره علاقه ای نداشته ب پسره  

ب جز اجبار خانواده چ دلیلی میتونه داشته باشه ازدواج این ازدواج ؟ 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
تجاوز؟ که صداشو در نیاوردن

بنظرتون بعد ازدواج  اگر دختره طلاق بگیره.  و بخواد دوباره ازدواج بکنه   این موضوعو ب شوهر آیندش بگه ؟   چون سوال برا شوهرش پیش اومده.        اگر بگه ضعف خودشو نشون نداده ؟   

بنظرتون بعد ازدواج  اگر دختره طلاق بگیره.  و بخواد دوباره ازدواج بکنه   این موضو ...

تجاوز؟ نه اصلا نباید بگه یجورای از چشم شوهرش میوفته همون بهتر بگه ازدواج کردیم دیدیم بهم نمیخوریم طلاق گرفتیم نباید هیچ ضعفی به شوهر یا دوست پسر ایندش بگه 

2738
خریت محض خانواده دلیلی جز این نمیبینم مگر پسره قبلن دختره رو..... بعله که بازم اونم دلیل نمیشه ا ...

دلیلش تجاوز بوده. 

ولی الان دختره جدا شده و دوباره میخاد ازدواج کنه  اونی ک میخوادش براش عجیب و مبهمه ازدواج قبلی دختره.  

بنظرتون دختره همینا رو بگه یا ی دلیل دیگه بیاره ؟  

اگر راجب تجاوز بگه با جزعیات بگه ؟ یا اگر بگه ضعف نشون نداده و بعدا شوهر جدیده نمیزنش تو سرش ؟ 

تجاوز؟ نه اصلا نباید بگه یجورای از چشم شوهرش میوفته همون بهتر بگه ازدواج کردیم دیدیم بهم نمیخوریم طل ...

خب اینکه ی دختر زیبا و کم سن با کسی با همچین شرایطس ازدواج کرده باشه. خو خودش خیلی اعتماد ب نفس دختره رو میاره پایین و پسره با خودش میگه حتما بی اعتماد ب نفس بوده ک لایق اون میدوسته خودشو.  

به اندازه کافی حالم بده با اومدن نی نی سایت ده برابر میشع 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
😔

چنین خانواده هایی بچه دار نشن به نظرم بهتره . اخه زندگیشو با دست خودشون تباه میکنن 

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
خب اینکه ی دختر زیبا و کم سن با کسی با همچین شرایطس ازدواج کرده باشه. خو خودش خیلی اعتماد ب نفس دختر ...

خیر همچنین فکری نمیکنه بهش بگه بچه بودم نادون فکر کردم ازدواج چیه بعدها پشیمون شدم و اگه خانوادش حمایتش نمیکنن هیچوقت بروز شوهرش نده یجورای پنهونش کنه

2706