2737
2734

خانومی رو میشناسم که زیباست البته یکم ژل و فیلر داره و قد متوسط رو به پایینی داره.وضع زندگی ووخانوادگی معمولی.اما با آقای جواهر فروشی ازدواج کرده و تا الان سفر اروپایی رفتن و جواهرات الماس خریده براش.ماشین شاسی بلند و خونشونم فکر کنم نیاورانه..یعنی زیبایی تا این حد میتونه روی اقبال تاثیر بذاره؟

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 

راستش شانسیه.فقط معیار زیبایی عامل اصلی موفقیت نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم زیبا ک باشی ۸۰ درصد راهو رفتی  

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2731

ربطی به زیبایی نداره بیشتر به اینه که اون خانم رفتار مورد پسند اون اقا رو داشته چون از اشناهای ما چند تا دختر که میشه گفت فقیر هم بودن با مردای خیلی خیلی خیلی پولدار ازدواج کردن ولی زیبایی انچنانی هم ندارن 

2738
جدی؟ چشماش آبیه و درشته چشماش کار خودشو کرد😅

باور کن  بخدا من خودم الان زیبا نیستم اما اونایی ک زیبا هستن مهر و محبت همه دریافت میکنن شوهر ک جای خود داره 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2706