2737
2739
عنوان

استخدام ارتش یا نیروی انتظامی ؟

225 بازدید | 24 پست

سلام برای مقطع درجه داری آیا استخدام ارتش بشم یا نیروی انتظامی ؟ 

از لحاظ وزن کدوم سفت و سخت میگیره 

آزمون ورودی داره؟

نظرسنجی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره تو کدوم بخش نیروی انتظامی بخوای کار کنی عزیزم... ولی در کل ارتش بهتره. هم دردسرش کمتره و هم فقط خدایی نکرده تو زمان جنگ وارد میشن. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2740

ارتش

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ارتش فکر کنم امنیتش بیشتره. 

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
برو درجه داری سپاه بعد افسر شو اشتباه نکن ، سپاه بهترین ارگان نیرومسلح هستش

اگر بخوای به امنیت جانی فک کنی ارتش بهتره 

چون زیاد وارد داستان ها نمیشن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2706