2737
2739
عنوان

استخدام ارتش یا نیروی انتظامی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 24 پست

به عنوان کسی که توی خانواده ارتشی بوده 

صد در صد میگم اول سپاه بعد نیروی انتظامی 

برای ارتشی ها هیچ ارزشی قائل نمیشن حقوق هاشون پایین تره و امکانات و مزایای کمتری داره

سمت ارتش نرو اصلا

غریبه آشنا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا فعلآ که جذب نی نی سایت شدید پناه بر خدا.باید اینو بروید از سایت ددی سایت بپرسید.

توی نت بزنید ددی سایت اونجا عضو بشید.

البته اگه بخوای توی نی نی سایت عضو شی مجبورید نهایت استخدام ارتش بشید یا نیرو انتظامی راحتم هست اگه توی سربازی هستید که راحت تر اگه هم آشنا داشته باشید کارتون جوره.

اگر بخوای به امنیت جانی فک کنی ارتش بهتره  چون زیاد وارد داستان ها نمیشن

اخه ارتش همش ماموریت داره 

همش چند سال چند سال سکونتشون رو باید عوض کنن

بعدش افسر نیروی هوایی ارتش خواستگار داشتم ، میگفت سخته ، اشتباه کردم نرفتم سپاه ، چه برسه به درجه داریش

2731

خب شما بهتره برید سایت ددی سایت اونجا بهتون خیر مقدم بگن.یا الله

پلیس آینده ی مملکت اسمآ اسلامی یا ارتشی آینده نباید بیاد نی نی سایت باید بره ددی سایت.مگه معیارهای ازدواج هست.

البته هر چند همه چی در خفقان قبل ظهور وارونه شده.

بستگی داره تو کدوم بخش نیروی انتظامی بخوای کار کنی عزیزم... ولی در کل ارتش بهتره. هم دردسرش کمتره و ...

من از لحاظ آمادگی جسمانی میخواستم بدونم کدومش آمادگی جسمانی کمتری میخواد؟

2740
من از لحاظ آمادگی جسمانی میخواستم بدونم کدومش آمادگی جسمانی کمتری میخواد؟

عزیزم به خانوما تو حوزه عملیاتی خیلی کار نمیدن معمولا... و ارتش نسبت به نیروی انتظامی از این نظر بهتره. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐