2737
2739
عنوان

بیاین طنز خودمم میزارم

104 بازدید | 6 پست

اگر تونستی مردی را در پنج دقيقه نسبت به موضوعی متقاعد کنی اون مرد پدرته☺️

اگه ده دقيقه طول کشيد اون مرد برادرته😝

اگه بيست دقيقه طول کشيد اون پسرته😊

اگه يه عمر توضيح دادی و قانع نشد ، اون مرد شوهرته😂

يه بار به مادربزرگم گفتم اين پسره چند بار به من نگاه كرد.

مادربزرگم بلافاصله گفت: "به خودت نگير؛ آدم مي رينه هم به عنش نگاه مي كنه"

خدا بيامرز چون 6 تا شيكم زاييده بود اعصاب نداشت.😂😂

مامانم بفهمه بچه مردم شمایین 

به من افتخار میکنه بخدا😂😂😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

پس رل چی😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
پس رل چی😂

اون احتمالا ازماتریکس خارج شه😂

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون احتمالا ازماتریکس خارج شه😂

😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

سلام شما گفتین حس ششمین لطفا میشه بگید 

ماه تولدم

و اینکه باردارم یا نه

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد