2737
2734

هیچکس رو ندارم حتی الان دارم از حال بد پاره میشم کل مخاطبینم رو گشتم حتی یه نفر یه نفر نبود که بتونم باهاش حرف بزنم باورتون میشه؟ هیچ دوست صمیمی ندارم کلا کسی تو مدرسه هم باهام دوست نمیشه نمیدونم چرا خلاصه ک تنهام پسریم ک دوسش داشتم ولم کرده یکسال بیشتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید بهت بربخوره ولی کسی ک همش تنهاس هیچی باش دوست نمیشه ولش میکنن میره مشکل از اخلاق خودشه

من ادم مهربونیم . به هیچکس تهمت نمیزنم . دروغ نمیگم . بدبرخورد نمیکنم. دل کسی رو نمیشکنم .با کسی دوست بشم صدمو میزارم . هیچوقت بدی نمیکنم . دل نازکم .

2738
من ادم مهربونیم . به هیچکس تهمت نمیزنم . دروغ نمیگم . بدبرخورد نمیکنم. دل کسی رو نمیشکنم .با کسی دوس ...

پس چرا کسی دلش نمیخواد باهات دوست بشه .شاید اینا از نظر خودته ادما از نظر خودشون خدای خوبین یاید دید ته دل بقیه چیه

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن
ازشون حتی پرسیدم . میگن رو مخ هستی و قیافت شبیه اوسکول هاست🙂

ببین شاید واقعا رو مخی منم بودم قدیما

.بچه ها از دوستای دپرس و اینکه گیر بده و فاز منفی و مخالف داشته باشه بیزارن

برای حاجتی ک در دل دارم یک صلوات مهمانم کن
ببین شاید واقعا رو مخی منم بودم قدیما  .بچه ها از دوستای دپرس و اینکه گیر بده و فاز منفی و مخا ...

نمیدونم . دست خودم نیست 🙂بهم میگن صدات رو مخه

برای حاجتت صلوات فرستادم توهم برای سلامتیم یفرست

2706