2733
2734
عنوان

چرا دخترای زشت انقدر خوش شانسن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3797 بازدید | 171 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم بخدا از بچگی چه تو مدرسه چ باشگاه چ همه جااز خوشکلی و خوشتیپم تعریف میکردن تهش گیر یک زندگ ...

شوهرت بی پوله؟

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱
2728

حس بدی بهم دست داد من و دوستم به فاصله چندماه عروسی کردیم حالا داره جدا میشه به گوشم میخوره زندگیشو دائم با من مقایسه میکنه که خوشبحالش شوهرش اینجوریه خوشبحالش شوهرش اونجوریه درصورتیکه همه زندگی ها مشکلات خودشون دارن همه یجورایی درگیرن اون چشم بسته ازدواج کرد خیلی از عیب و ایرادهای بزرگ ندید یا خودش خیلی اشتباه داشته که به بن بست خورده مقایسه کردن و دیدن ظاهر زندگی بقیه اصلا درست نیست 

اعتماد بنفس ندارم هیچوقت از این حرفا نمیزنم فقط خواستم الان شفاف سازی کنم که گفتم  ولی هرچی من ...

حسادت از هرچیزی بدتر آدمو بدبخت می‌کنه 

معمولاً هم هرکسی نون دلش‌رو میخوره به شانس اعتقادی ندارم

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫.              متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن» خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است                
2740
نمیدونم چرا خانوما هرزن و شوهریو میبینن فورا میگن دختره چه شانسی داره !!!حتی اگه اون دختر خشگل ترم ب ...

وایئ دقیقا

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

معمولا دخترای خوشکل همه جور کیسی دارن.من هرچی پسر بی فرهنگ دیدم اولویت و ملاکش براازدواج فقط زیبایی طرف مقابلش بود

ولی دختری ک چهره قشنگی نداره معمولا کسی ک میره سمتش براخودش میخوادش ، اون پسری ک میره سمتش چون خودش ادم حسابیه ،معیاراشم منطقیه و سطحی نیست.

عزیزم این قانون طبیعته که همه خوشیها پخش شده زیباها یه چیزایی دارن که زشتها ندارن و خدا جبران میک ...

چون تعداد زیادی پسر میان اکثرا زبونباز نمیدونی خودتو میخان خشگلیتو میخان 

حتی دوستم متاهله خ خشگله بدون عمله شبیه اروپاییهاست بعد شوهرم سبزه معمولی کچل

اونوقت شوهر بیشعورش بمن پیشنهاد دادرد کردم گفت مگ چی میشه دوتا خانم خشگل داشته باشم  گفتم ب زنت میگم گفت ن نمیگی خطمو عوض کردم بعد دوسال باز شماره جدیدمو از گوشی زنش برداشت زنگ زد بهم

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

به نظرتون یک دختر زشت از نظر شما، نمیتونه از نظر دیگری زشت نباشه؟

به نظرتون یک دختر زشت، نمیتونه سیرت زیبایی داشته باشه؟

به نظرتون یک مرد خوش صورت، نمیتونه عاشق یک دختر خوش سیرت بشه؟

به این سوال‌ها جواب بدید تا به جواب سوال خودتون برسید.

2706